dr n. med. Jacek Toboła

(14) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 3.000 zł do 3.500 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (plastyka powiek Gdynia)

dr Daria Dobaczewska

(11) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 3.000 zł
Lek. med. Daria Dobaczewska jest chirurgiem ogólnym oraz plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych piersi oraz okolic twarzy. Wykonuje też abdominoplatykę i liposukcję oraz małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Pracuje w Gdyni... (operacja plastyczna powiek Gdynia)

dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Brak rekomendacji
Gdynia
Cena od: 2.800 zł do 5.900 zł
Doktor Alina Hedrych-Ozimina jest absolwentką Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed), studia ukończyła w 2005 roku z wyróżnieniem. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej zdobyła w 2015 roku.  Pracowała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, w Niemczech (Universität zu Köln), gdzie obroniła dysertację doktorską dotyczącą chorób naskórka, również w Kolonii odbyła staż w prywatnej Klinice... (korekcja powiek Gdynia)

Beauty Derm Instytute

Brak rekomendacji
Gdynia
Cena od: 1.000 zł
Beauty Derm Instytute Medical Day SPA to gabinety medycyny estetycznej w Gdańsku i Gdyni.  Zespół Beauty Derm Instytute tworzą lekarze, kosmetolodzy i specjaliści działających od lat w branży medycznej. Dzięki ciągłym szkoleniom w Polsce i za granicą, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej i dermatologii staramy się zapewnić Państwu najlepszą opiekę. Oddając się w ręce naszego wykwalifikowanego personelu mogą Państwo... (korekta powiek Gdynia)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 3.050 zł do 5.800 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (korekcja powiek Gdynia)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 3.050 zł do 5.800 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (plastyka powiek Gdynia)

Specjaliści w pobliżu Gdynia

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu korekty powiek górnych i dolnych. Wygląd opadających powiek górnych i ciągle obrzęknięte powieki dolne strasznie mnie dołowały. Po konsultacji z Panią dr Dobaczewską zdecydowałam się właśnie na ten zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. W końcu nie mam kompleksu. Polecam wszystkim, którzy borykają się z takim problemem Panią dr. Doradzi, służy pomocą, jest otwarta , cierpliwa. Podczas zabiegu czułam się naprawdę komfortowo- cały stres zniknął. Monika lat 46.

Byłam na zabiegu powiek dolnych 3.X.2016. Efekt makabra. Zabieg poprawkowy 2.XII.2016 tylko minimalnie lepiej. Ponad 2 lata depresji, nieustanne pieczenie, łzawienie, izolacja od ludzi, oczekiwanej na emeryturze aktywności, świata. PZU nie widzi podstaw do roszczeń, prawnicy nie podejmują się pomocy prawnej bo bardzo słabo widzą pozytywny dla mnie efekt. I co teraz? Lekarz śpi spokojnie a ja mam zmarnowane życie. Pierwsze zdjęcie (zawsze w makijażu!) z początku 2016, przed zabiegiem, drugie miesiąc po zabiegu (2.X.2016), trzecie "wygojone oczy" dzisiaj, - po poprawce w XII. 2016. Powieki wywinięte, kąciki opadające, nieustannie wrażliwe...