dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
Mielec
Cena od: 250 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (eksfoliacja Mielec)

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Brak rekomendacji
Mielec
Dr Aleksandra Szczepańska jest specjalistą dermatologii, wenerologii. W Mielcu i w Rzeszowie prowadzi własną Akademię Medycyny Estetycznej, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.Dr Aleksandra Szczepańska zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetyczniej, w których konieczne jest użycie toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego. Lekarka przeprowadza również profesjonalne peelingi... (złuszczanie Mielec)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dr Joanna profesjonalnie dobrała peeling chemiczny do mojej naznaczonej przez trądzik cery. Zabieg przeprowadzony był kwasem trójchlorowodorowym. Pani doktor bardzo sprawnie i bezboleśnie przeprowadzila peeling. W gabinecie było przytulnie, dr Joanna zadbała nawet o to abym nie zmarzla, przykrywając mi nogi cieplutkim kocem. Efekt po zabiegu jest naprawdę fajny. Przede wszystkim gladsza i bielsza skóra, zdecydowanie zredukowane przebarwienia. Reasumując napiszę jedno zdanie-nic tak nie odnawia cery, jak porządne złuszczanie pod okiem specjalisty☺

Polecam!!!
firmowa1

Wykonane peelingi lekarskie w gabinecie Aw-Derma pomogły skutecznie w usunięciu licznych przebarwień na mojej twarzy. Muszę przyznać, że już po pierwszej wizycie zauważyłam efekty, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Nic dziwnego, oddałam się w fachowe ręce. Gabinet zrobił na mnie ogromne wrażenie, zarówno pod względem lekarzy, jakości, jak również ceny. Polecam.