dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (zmniejszenie warg sromowych Gdańsk)

Dermedica s.c.

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 1.500 zł do 3.000 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.Centrum... (plastyka warg sromowych Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam,mam pytanie w związku z labioplastyką pochwy. Chodzi konkretnie o zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Jest to dla mnie ogromny problem natury estetycznej i stanowi dyskomfort psychiczny,wstydzę się nawet przed mężem .Obecnie jestem w drugiej ciąży,dokładnie w 27 tygodniu. Ile muszę odczekać po porodzie aby poddać się takiemu zabiegowi?

Zdecydowałam się na zabieg labioplastyki warg sromowych mniejszych u Pani dr Marty Blumskiej-Janiak. Moje oczekiwania po zabiegu są na plus! Wreszcie pozbyłam się dyskomfortu, który towarzyszył mi przez lata. Jedynie co żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Zabieg był robiony ponad rok temu i jak najbardziej polecam zabieg labioplastyki w FemiClinic!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje