Różny rozmiar piersi po zabiegu zmniejszenia

Aryadna
7 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź: 10 lut 2021

Dzień dobry, jestem miesiąc po zabiegu zmniejszenia piersi. Gojenie przebiegło świetnie, niemniej jednak jedna pierś ma rozmiar D, druga C. Co z tym można zrobić na tym jeszcze, jak rozumiem, wczesnym etapie po operacji, żeby rozmiary wyrównać (raczej do C, niż do D). Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedzi (3)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Premium
Kraków · 10 lut 2021
Dzień dobry,
Jeśli przed zabiegiem redukcji piersi były różnej wielkości ta różnica może pozostać widoczna również po zabiegu. Aby dokładnie ocenić należy zaczekać około 3-6 miesięcy aż całkowicie zniknie obrzęk. Po tym czasie możliwa jest redukcja większej piersi.
Pozdrawiamy
Premium
Wrocław · 18 sty 2021
Dzień dobry, miesiąc po zabiegu to za wcześnie na ocenę rezultatów- piersi są jeszcze obrzęknięte, może być tak że w przypadku jednej piersi obrzęk jest większy niż w przypadku drugiej, stąd różnica. Pierwsze, wstępne efekty można oceniać po około 3-4 miesiącach oz zabiegu. Pozdrawiamy serdecznie :)
Premium
Warszawa · 12 sty 2021
Szanowna Pani,
proponuje cierpliwie poczekać od 3 do 6 miesięcy po operacji i podzielić się swoimi wątpliwościami z chirurgiem wykonującym operację. Należy pamiętać, że niewielka asymetria piersi występuje prawie u wszystkich kobiet, a symetryzacja wiąże się na ogół z kolejną operacją.

Znajdź więcej pytań

Podobne pytania

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Zapytaj specjalisty