Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi (implanty okrągłe), gdzie najlepiej- opinie

MarBDG
MarBDG
8 gru 2017 · Ostatnia odpowiedź: 8 sty 2018

Witam. Chcialabym powiekszyc piersi implantami okrągłym. Jestem po dwóch ciazach i moje piersi sa jak worki, gdyz karmilam piersia i rozmiar byl 75c....po drugiej ciąży schudlam 10 kg i chyba 3 kg to z piersi ? Moja miseczka na ta chwilę to 70A ? (sama skóra) wygladaja okropnie. Jedyny plus to taki ze sa w miare rowne. Jestem z Bydgoszczy i kompletnie nie mam pojecia jaka klinikę wybrać. Jest ich sporo..... a opinie rozne. Chcialabym zrobic i przezyc to raz a porządnie i cieszyc sie pieknym biustem przez wiele lat ? Z gory dziekuje za informacje. Pozdrawiam

Reklama

odpowiedzi (9)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
3 ośrodki w Mazowieckie . 11 gru 2017
Najlepsza odpowiedź
Szanowna Pani
Brak rozstępów na skórze to korzystny objaw choć widziałem pacjentki ze skórą wiotką bez rozstępów. Tylko badaniem można to ocenić.
Pozdrawiam serdecznie
Dr n. med. Tadeusz Witwicki
Warszawa . 15 gru 2017
Dzień dobry,
Z tego co Pani pisze, wynika że piersi nie tylko straciły objętość, ale również opadły ("worki"). Korekcja takich piersi wymaga nie tylko wszczepienia implantów (mogą być okrągłe), ale również usunięcia nadmiaru skóry. Celem ostatecznej kwalifikacji do zabiegu, ustalenia listy badań, ceny i terminu, niezbędna jest osobista konsultacja z chirurgiem plastykiem.
Pozdrawiam,
T.Witwicki
Klinika ELITE
2 ośrodki w Mazowieckie . 11 gru 2017
Witam serdecznie,

Zapraszam na konsultację z lekarzem chirurgiem plastycznym.
Więcej o zabiegu może Pani przeczytać na naszej stronie

Pozdrawiam
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Warszawa . 11 gru 2017
Dzień dobry,
w Poznaniu i w okolicy pracuje wielu certyfikowanych chirurgów plastyków;
nie wypada mi wskazywać żadnego z nich;
Z wyrazami szacunku,
Lubomir Lembas
3 ośrodki w Mazowieckie . 10 gru 2017
Szanowna Pani
Na podstawie załączonego zdjęcia wydaje się, że poprawa wyglądy PAni piersi jest możliwa przy pomocy implantu. Nie mniej jednak jednym z ważniejszych czynników, którego na podstawie zdjęcia nie da się ocenić jest wiotkość skóry. Od tego zależy czy wymagała Pani będzie samego powiększenia piersi implantami czy też powiększenia i podniesienia piersi. Proszę pamiętać, że implant nie poprawi jakości Pani skóry. Im większy tym bardziej skóra będzie rozciągnięta.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych wyborów
Warszawa . 10 gru 2017
Dziękujemy za zdjęcie;
Podtrzymuję, że Pani piersi nie są idealne z punktu widzenia anatomicznego do korekty implantami;
idealne są piersi miseczka a lub nawet 1/2 a, bez nadmiaru skóry;
Wprawny i doświadczony chirurg w operacjach korekty piersi implantami po dokonaniu pomiarów (nie da się tego zrobić na podstawie zdjęcia) mógłby podjąć się korekty Pani piersi tylko implantami (bez plastyki piersi);
w Poznaniu pracują tacy chirurdzy,
Z wyrazami szacunku,
Lubomir Lembas
Warszawa . 10 gru 2017
Dzień dobry.
Mam łatwiejszą sytuację od moich Kolegów - bo widzę poprzednią korespondencję i załączone zdjęcie.
Patrząc na nie, wydaje mi się, iż jest możliwe dla Pani rozwiązanie relatywnie prostsze, niż jednoczasowy, dwuoperacyjny zabieg podniesienia + powiększenia. Dodam, że bardzo podobny \"przypadek\" (przepraszam za sformułowanie) będę operował za 2 tygodnie. Proszę zajrzeć na moją stronę gdzie Pani znajdzie więcej informacji i także prywatny mail, który polecam.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
WhatsApp
Warszawa . 9 gru 2017
Dzień dobry,
na podstawie uzyskanych informacji można przypuszczać, że ma Pani piersi, które można określić jako "trudne" do korekty implantami piersi;
w przypadku małych piersi z dużym nadmiarem skóry (po ciążach i karmieniu po spadkach masy ciała) zwykle w celu spełnienia oczekiwań pacjentki trzeba połączyć dwa zabiegi w czasie jednej operacji: 1. powiększenie piersi implantami; 2. plastyka piersi;
w Bydgoszczy pracuje sporo certyfikowanych chirurgów plastyków;
przed podjęciem ostatecznej decyzji gdzie i u kogo poddać się operacji warto uzyskać kilka opinii.
Dr Osuch Clinic
Warszawa . 8 gru 2017
Witam Pania,
na poczatek proponuje zaczac od konsultacji u chirurga plastycznego, z ktorym omowi Pani swoje oczekiwania i mozliwosci wykonania zabiegu, ktory przyniesie najwieksza poprawe w Pani przypadku.
pozdrawiam

5 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 8 lut 2018
1 odpowiedź, ostatnia odpowiedź w dniu 18 sie 2021
1 odpowiedź, ostatnia odpowiedź w dniu 18 sie 2021
1 odpowiedź, ostatnia odpowiedź w dniu 21 lut 2024

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady