Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 mar 2015

Troche obolala ale to normalne

Warto

O lekarzu

2 ośrodki w Dolnośląskie
Ocena:
Troche obolala ale to normalne
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam, jestem jeden dzien po zabiegu powiekszenia piersi. Troche obolala ale to normalne, wkoncu na masazu tam nie bylam. Piersi sa śliczne, jeszcze opuchniete ale ksztalt maja swietny. Lekarz niesamowity, rzeczowy, konkretny,nie owija w bawełne i na nic nie namawia, czeka na nasza samodzielną decyzje :) Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie i zrozumiale. Ta prze kochana kobieta ktora się mna opiekowala to ze swieca taką szukac w kazdym gabinecie, szpitalu czy przychodni. Naprawde cudowna kobieta. Nie wiem skad biora sie komentarze ze w gabinecie jest brudno??!! Chyba konkurenci juz nie maja co wymyslac..... gabinet czysty, schludny i nowoczesny. Bardzo polecam Pana J.Kratochwila i cały jego zespół. :)

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.