Efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania

Zarejestrowany użytkownik

Opinię piszę dla kobiet, które szukają informacji w internecie tak jak ja przed zabiegiem.
Miałam wykonywaną labioplastykę w tamtym roku w w klinice. w Katowicach. Konsultowana byłam przez Panią doktor - Nazwiska nie pamiętam), zabieg natomiast wykonywał dr Serafin. Tuż przed zabiegiem Pan doktor bardzo dokładnie omówił jak będę operowana, nie miałam wrażenia, że się spieszy na kolejną operację. Dał mi odczuć, że chce poświęcić mi tyle czasu ile tego potrzebuje, to było miłe. Zabieg przeprowadzony został laserem. Jedyna nieprzyjemność to moment znieczulenia i nieprzyjemny zapach w trakcie operacji, ale to moje odczucia :) Obecnie jestem już kilka miesięcy po zabiegu i mogę powiedzieć o moich odczuciach i wrażeniach po.
. Dr Serafin to artysta w swojej dziedzinie. Efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Brak blizn, to znaczy mój ginekolog nie zauważył, że poddałam się temu zabiegowi :) w końcu nić mi nie przeszkadza jest idealnie równo i symetrycznie. Nic nie przeszkadza. W trakcie zbliżeń z moim mężem odczucia znacznie się spotęgowały, to była niespodzianka, bo tego się nie spodziewałam :). Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Z pewnością jeszcze raz poddałabym się operacji i tylko w ręce dr Serafina. Kilka słów o panu doktorze. To młody, zawsze uśmiechnięty, bardzo kulturalny i taktowny lekarz. Stara się wprowadzić naturalnie luźną atmosferę na wizycie. Mam nadzieję, że komuś moja opinia będzie pomocna.

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1
Zuza

Witam serdecznie i dziękuję za bardzo szczegółowy opis. Chciałabym jeszcze zapytać, czy po zabiegu musiała Pani leżeć i być na zwolnieniu? Jeśli tak, to jak długo? Czy odczuwała Pani bolesność?
Pozdrawiam
Zuza

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy