Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

15 wrz 2017 · Zaktualizowano: 24 wrz 2017

Abdominoplastyka przy cukrzycy typu II - miałam pełną opiekę lekarską

Warto

O lekarzu

Ocena:
Abdominoplastyka przy cukrzycy typu II - miałam pełną opiekę lekarską
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dr Marta Raczkowska-Muraszko to doskonala lekarka, rzeczowa, prostolinijna, z poczuciem humoru. Moja operacja przebiegla bez niespodziewanych komplicji, zostalam zaakceptowana mimo cykrzycy typ II. Mialam troche plynu w podbrzuszu (seroma) - co zdarza sie czasami - , ale mialam pelna opieke lekarska az seroma sie zagoila.

2

Komentarze (2)

A gdzie miałaś wykonywaną operacje? Czy miałaś duzo skóry do wycięcia? Mozna jakieś foto prosić, przed i po?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Jeszcze raz nie zawahała bym się

Warto było pojechać na konsultację, warto było podać się zabiegowi, jestem zachwycona swoim ,,nowym brzuchem" Opieka w trakcie zabiegu jak i po była bardzo dobra, jak również kolejne wizyty kontrolne, mój zamierzony efekt został osiągnięty,brzuch...

Czytaj więcej
GORĄCO POLECAM

Dwa tygodnie temu przeszłam operacje powlok brzucha.Zdecydowałam się na klinike w Czechach. Najpierw trafiłam do kliniki dr Polaka z której wyszłam z takim samym brzuchem jak przyszłam. Anestezjolog nie umiał wkluc się z venflonem. Nie ukrywam...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.