Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Operacja nosa - korekta

Po zabiegu Warto
EwelinaKonopska
Zgorzelec · Utworzono: 18 cze 2020 · Zaktualizowano: 29 wrz 2020

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Od początku do końca można poczuć się w klinice jak VIP. Operacja przebiegła szybko i sprawnie. Godzinę po mogłam już spokojnie wrócić do domu :) Panie co chwilę przychodziły do mnie i sprawdzały, pytały czy wszystko jest ok. Opieka na najwyższym poziomie. Pani na recepcji z sercem na dłoni :)

Historia

Operacja przebiegła szybko i bezproblemowo w znieczuleniu miejscowym (najlepsze, co może być). Nie czułam bólu ani w trakcie ani po. Nie było potrzeby brania leków przeciwbólowych w okresie rekonwalescencji. Opuchlizna z twarzy (fioletowe kolorki) schodziła lekko ponad 2 tygodnie. Nos z profilu od początku (po operacji) był perfekcyjny. Obecnie jestem 7 tygodni po. Mam jeszcze obrzęk boczny z przodu nosa, ale schodzi z każdym tygodniem. Jestem bardzo zadowolona z wyboru kliniki. Lepszego lekarza od nosòw jak dr. Michał będzie ciężko znaleźć :) Profesjonalny od początku do końca, uprzejmy, z poczuciem humoru. Zapraszam do kontaktu, jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie je rozwieję :) ewelinakonopska@o2.pl

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

renatawoww

· Warszawa

· 29 wrz 2020

czy to była totalna korekta nosa? jaki koszt i jak długo czekałaś na operację?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.