Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

27 lut 2021 · Zaktualizowano: 28 wrz 2023

Labioplastyka dr Jakub Kunkiewicz. Polecam każdej, która się zastanawia ❤️

Warto
Średnia cena: 4.000 zł

Ocena :

Witajcie, miałam robiony zabieg 3 dni temu, Dr Jakub to człowiek o wielkim sercu, zrozumieniu, co najważniejsze ogromnym poczuciu taktu i estetyki. Położna Ewa kobieta o gołębim sercu, uspokajała mnie i wspierała na każdym kroku, za co z całego serca dziękuję. Zabieg bezbolesny. Jestem 3 dni po zabiegu i jestem zachwycona, choć wiem, że na efekt finalny jeszcze muszę zaczekać. Polecam każdej z Was dr Jakuba. Okres przed zabiegiem, zabieg i opiekę po oceniam 10/10. Serdecznie polecam ❤️

Przed zabiegiem

Cześć! Miałam robiony zabieg 3 dni temu (środa). Szłam pełna obaw, że boli, ze stracę czucie, że metoda nie taka itp. Trafiłam na doktora Jakuba Kunkiewicza. Człowiek o wielkim sercu, zrozumieniu, co najważniejsze w tak delikatniej sprawie ogromnym poczuciu taktu i estetyki.

Zabieg

Na konsultacji zostało mi wszystko wyjaśnione, pokazane na rysunku, po podjęciu decyzji dr nałożył znieczulenie w maści, no i przeszliśmy na sale zabiegową. Położna Ewa, kobieta o gołębim sercu, uspokajała mnie i wspierała na każdym kroku. Za co z całego serca dziękuje. Samo wkłucie znieczulenia naprawdę nie bolało. Zabiegu nie czułam, szycia również.

Rekonwalescencja i efekty

Jestem 3 dni po zabiegu i jestem zachwycona, choć wiem, że na efekt finalny jeszcze muszę zaczekać, to wiem, że będzie pięknie. Pierwsza doba naprawdę dobrze, przespałam całą noc. Później też nie było źle. Dziś mam problemy z chodzeniem dłużej, bo ciągną szwy, ale nie określiłabym tego bólem, a dyskomfortem, rany troszkę bolą, ale wiedziałam, że nie będzie kolorowo. Mimo że jestem miło zaskoczona, bo słyszałam różne opinie, że bardzo boli itp. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Apap spokojnie wystarcza. Teraz tylko ściągnięcie szwów i powili zapominam, że coś robiłam.

Polecam każdej z Was dr Jakuba, Całość przed zabiegiem zabieg i opieka po oceniam 10/10 ból i dyskomfort hmm 3/10. Serdecznie polecam ❤️🙈🙈 Wrzucam dwie fotografie przed i po.

Ps. Opieka po zabiegu, jak i kontakt przed i po rewelacyjne.

3

Komentarze (3)

Zdjęcie po zabiegu wygląda podobnie jak moje 3 dni po… Ja byłam mega obolała. Teraz 5 tyg. Po i tylko już blizny trochę bolą, ale tylko w sumie jak je dotykam… a jak czucie u Ciebie?
Odpowiedz
To nie miałaś zakładanych szwów wchlanialnych?
Odpowiedz
Hej, jaką metodą miałaś robiona labioplastykę trim, wenge. Laser, nóż?
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Życie przed i po labioplastyce

Z zamiarem poddania się zabiegowi labioplastyki nosiłam się około 7 lat – to czas od dowiedzenia się, że istnieje możliwość skorygowania przerośniętych warg sromowych, poprzez konsultację w jednej z warszawskich klinik, wnikliwego studiowania...

Czytaj więcej
Labioplastyka - naprawdę warto!

Bardzo gorąco polecam doktor Dianę Kupczyńską:) Zabieg miałam wykonany 31.01.2017 w klinice Ars Estetica. Od zabiegu mineło dwa tygodnie a wszystko wygląda cudownie, komfort psychiczny że wszystko jest tak jak powinno być nie do przecenienia....

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.