Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (leczenie ginekomastii Lublin)

Medical Hair&Esthetic

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 9.000 zł do 17.000 zł
Medical Esthetic to sieć nowoczesnych klinik chirurgii plastycznej, znajdujących się w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniają profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Lekarze kliniki Medical Esthetic specjalizują się w chirurgii plastycznej. Oferta centrum obejmuje między innymi lifting twarzy, powiększanie bądź redukcję piersi czy korektę uszu i nosa. Pacjenci kliniki mogą także... (leczenie ginekomastii Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (pomniejszenie piersi u mężczyzn Lublin)

dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (usuwanie ginekomastii Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Bardzo polecam doktora Kuczyńskiego i dziękuję za wykonanie solidnej pracy. Nie rozumiem niektórych osób którzy piszą komentarze typu ,że doktor jest arogancki.. Dr. Chriurgi plastycznej powinien mówić bez ogródek co mówi i jak jest a nie klepać po plecach i pocieszać ponieważ mógłby wykreować "WOW" przed zabiegiem a po został by niedosyt. Bardzo dziękuję Doktorowi za usunięcie znacznej ginekomastii - bałem się po niektórych zdjęciach różnych zabiegów jak to może wyglądać po - ale efekt po niespełna 2 tygodniach przerósł nawet moje oczekiwania. Gorąco polecam. Ps. Co do niektórych komentarzy które widziałem odnośnie braku kontaktu po zabiegu to jedynie mogę zdementować w ten sposób ,że przy wypisaniu z kliniki dostajemy kartkę z zaleceniami + nr do lekarza w sprawie powikłań lub niejasności (z którego sam korzystałem i zawsze otrzymywałem odpowiedź)

Zrost po zabiegu ginekomasti
mateusz_budzyn756438

Witam. Jestem po zabiegu ginekomastii. Po lewej stronie jest wszystko w porządku, natomiast po stronie prawej wytworzył się duży zrost. Czy ponowny zabieg zlikwiduje mój problem bo jestem bardzo zaniepokojony.