dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (implant brody Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (implant brody Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dzień dobry. Niedługo kończę 18 lat i szczerze mówiąc-mam dosyć swojej bródki. Jest wystająca i masywna przez co moja twarz wygląda okropnie z widoku frontalnego. Nie będę wspominać o profilu, bo jest po prostu nieproporcjonalny. Chciałabym dowiedzieć się czegoś o możliwych zabiegach, które pomogłyby mi z tym problemem. Czy NFZ refunduje niektóre z nich? Jeżeli nie, to ile może kosztować taka operacja?

Mam problem z dysproporcja
zarejestrowany303570

Mam problem z dysproporcja w budowie mojej twarzy - cala dolna szczeka i broda sa zbyt wydatne do reszty twarzy. Pare lat temy leczylam wade zgryzu -dosyc powazna zgryz rozwarty - i wyrwano mi 4 trzonowe zeby. Leczenie zakonczylo sie sukcesem, ale twarz zeszczuplala a dysproporcja sie poglebila. Chcialabym sie umowic na konsultacje ze specjalista, kotry oceni co mozna zrobic. Czy jest mozliwe spotkac sie po 21 sierpnia? Pozdrawiam Aleksandra

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (1)