dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (korekcja wciągniętych brodawek Lublin)

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (operacja wciągniętych brodawke Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (korekta wciągniętych brodawek Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam, Chcialabym poddac sie korekcji wciagnietych brodawek sutkowych. Przeczytalam o tej mozliwosci niespelna kilka dni temu. Czy jest tu ktos kto jest po zabiegu i moglby mi przyblizyc caly proces? Jaka jest calkowita cena tego zabiegu? Czy rezultat jest trwaly? Bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz. Wkoncu jest szansa dla mnie by uporac sie z tym wstydliwym problemem :( pozdrawiam

Miałam kompleks związany z wyglądem moich piersi, dlatego też po namowie przyjaciółki udałam się do dr Boligłowy. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak prosty zabieg zmieni moje życie! Obecnie biust wygląda bardzo naturalnie i mój kompleks stał się jedynie przykrym wspomnieniem. Efekt super! Dziękuję za pomoc!