Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (face lifting Lublin)

Medical Hair&Esthetic

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 12.000 zł do 16.000 zł
Medical Esthetic to sieć nowoczesnych klinik chirurgii plastycznej, znajdujących się w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniają profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Lekarze kliniki Medical Esthetic specjalizują się w chirurgii plastycznej. Oferta centrum obejmuje między innymi lifting twarzy, powiększanie bądź redukcję piersi czy korektę uszu i nosa. Pacjenci kliniki mogą także... (lifting twarzy Lublin)

dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (face lifting Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (lifting twarzy Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Basia50 23 października przeszłam rozległy zabieg faceliftingu u Pana prof.Kobusa. Zabieg był wykonany w znieczuleniu miejscowym i trwał ponad 4-y godziny. Nie umiem wyrazić słowami tego co czułam gdy spojrzałam w lustro kilka dni po zabiegu,napisze po prostu tak; Panie prof. odwalił Pan kawał dobrej roboty,jestem szczęśliwa. Prof.Kobus ma nie tylko ogromną wiedzę w tej dziedzinie (w Polsce nikt mu nie jest równy,ponieważ chirurgów tych z pierwszej ligi on szkolił i przyuczał do zawodu) ale również poprawia to,co inni lekarze chirurdzy czy medycyny estetycznej zniszczyli, doprowadzając tym samym do oszpecenia pacjentki i załamania nerwowego. Prof.Kobus jest lekarzem odpowiedzialnym,rzetelnym i moim zdaniem, jego motto brzmi "przede wszystkim nie szkodzić" Prof. nie obiecuje cudów ani nie rzuca czczych obietnic,ale wykonuje swoją robotę z najwyższą klasą i dokładnością. Może jest lekarzem małomównym, lecz za to, bardzo konkretnym, niezwykle odpowiedzialnym za to co robi. Nie pozostawia pacjentki samej sobie,jest po prostu wspaniałym lekarzem. Miałam to szczęście być pacjentką prof. po nieudanych zabiegach laserami i thermage i dzięki prof. odzyskałam to, co zniszył mi inny lekarz. Czeka mnie jeszcze jeden zabieg u prof. przeszczep tkanek miękkich w okolice skroni,czoła(tak myślę) które zostały bezpowrotnie zniszczone zbyt inwazyjnymi zabiegami laserów i FR. Panie prof. bardzo dziękuję i goraco pozdrawiam. Barbara

Pan Doktor wykonal u mnie zabieg endoskopowego liftingu brwi w lutym tego roku. Po pierwsze jest bardzo ciezko znalezc w Polsce specjaliste, ktory wykonuje ten zabieg i jest on wykonywany rzadko. Zaufalam Panu Doktorowi, poniewaz w przeszlosci wykonal ich bardzo wiele, glownie w USA i uczyl sie od najlepszych. Moj przypadek byl szczegolny, poniewaz mialam bardzo widoczna asymetrie brwi, dodatkowo powieki przykrywaly cale oczy. Jestem bardzo zadowolona z efektu, ktory byl widoczny juz od razu po zabiegu. Bardzo sie ciesze, ze trafilam na Pana doktora i kazdemu polecam!

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (3)