6 mc temu miałam podany ellanse, w tej chwili mam twarde grudy jak kamień i nieownosci, które deformują mi twarz, okolice rzuchwy. Co z tym robic, wiem, że ciężko z tym sobie poradzić, nie można rozpuścić, zabiegi termiczne pogarszają jeszcze stan plus dodatkowo stymulują ten preparat i w efekcie jest jeszcze gorzej. Czy ktoś miał podobna sytuację, co robić ?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry.
W pierwszym kroku proponuję wykonanie badania USG okolic poddanych zabiegowi (tzw. USG wysokiej częstotliwości), następnie osobistą wizytę u Lekarza wykonującego zabieg.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa