Jestem zaniepokojona, ponieważ dopiero 2 tygodnie po zabiegu pojawił się obrzęk twarzy. Wyglądam jak chomik :(. Zmieniły się moje rysy. Co można z tym zrobić? Chciałbym się pozbyć tego preparatu z organizmu, ale nie wiem czy jest taka możliwość :(. Nie mogę patrzeć w lustro.
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dobry wieczór.
Takie zjawisko może być po takim zabiegu normalne, natomiast najlepiej jest to wyjaśnić osobiście, jak i kwestię skrócenia czasu działania preparatu, z Lekarzem wykonującym zabieg.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa