Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 maj 2022 · Zaktualizowano: 15 sie 2022

Powiększanie biustu Doktor Daria Charytanowicz

Warto
Średnia cena: 21.500 zł
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przez kilka lat rozważałam operację powiększenia piersi połączoną ze zmianą ich położenia. Niestety ze względu na ponadprzeciętny rozstaw piersi miałam problemy ze znalezieniem lekarza, który podejmie się tego zadania. W realizacji mojego marzenia pomogła dr Daria Chartynowicz z kliniki Dr Szczyt, która podjęła się operacji mimo problematycznego rozmieszczenia piersi. Doktor Chartynowicz nie tylko dobrała implanty w taki sposób, że kształt oraz rozmiar piersi są po operacji idealne ale jednocześnie zmniejszyła ich rozstaw. Całość wygląda bardzo naturalnie, a ja jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałą i życzliwą profesjonalistkę. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza nie bojącego się wyzwań.

3

Komentarze (3)

Witaj, również zastanawiam się nad Panią doktor. Czy mogłabyś wstawić zdjęcia przed i po?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

ostrzezenie

Witam! Koszmar.Jedna pierś dwa cm. wyżej niż powinna być(opinia dwóch czeskich,totalnie odrębnych lekarzy)Poprawkę będę mieć w marcu 2013r.u MUDr. Lucak Ale to nic w porównaniu z brzuchem...Mam koszmarną bliznę!! Doktor naciągnął mi za dużo...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.