Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 maj 2022 · Zaktualizowano: 16 maj 2023

Powiększanie biustu Doktor Daria Charytanowicz

Warto
Średnia cena: 21.500 zł
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przez kilka lat rozważałam operację powiększenia piersi połączoną ze zmianą ich położenia. Niestety ze względu na ponadprzeciętny rozstaw piersi miałam problemy ze znalezieniem lekarza, który podejmie się tego zadania. W realizacji mojego marzenia pomogła dr Daria Chartynowicz z kliniki Dr Szczyt, która podjęła się operacji mimo problematycznego rozmieszczenia piersi. Doktor Chartynowicz nie tylko dobrała implanty w taki sposób, że kształt oraz rozmiar piersi są po operacji idealne ale jednocześnie zmniejszyła ich rozstaw. Całość wygląda bardzo naturalnie, a ja jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałą i życzliwą profesjonalistkę. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza nie bojącego się wyzwań.

4

Komentarze (4)

Polecam klinikę NawMedica we Wrocławiu, dr. Ryszard Nawrocki to prawdziwy cudotwórca a do tego wszechstronnie utalentowany, wiem z autopsji. Pozdrawiam i wszystkie niezdecydowane Panie wysyłam do doktora z pełną odpowiedzialnością.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.