Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 lip 2022 · Zaktualizowano: 19 lut 2023

Asymetria piersi 9 tygodni po operacji

Nie warto
Średnia cena: 28.000 zł

O lekarzu

Klinika La Perla
4 ośrodki w Dolnośląskie, Małopolskie, Mazowieckie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Cześć dziewczyny Jestem 9 tyg po operacji piersi i po liftingu wraz ze zmniejszeniem sutków. W lewej piersi implant 380cc HP a w prawej 330cc HP mentor z uwagi na naturalną asymetria. Do 8 tyg wszystko było ok, aż nagle pierś z mniejszym implantem opuściła się, z większym jest wyżej. Sutki są na różnych wysokościach i wyglądam jakbym miała dwie różne piersi. Lewa naturalna, już miękka i taka moja. Prawa mocno okrągła, stercząca i dużo większą. Każda z Was pisze o podobnym problemie, ale kilka dni czy tygodni po operacji, ale żadna nie mówi o przypadku jak mój. 8 tygodni wszystko ok i nagle mam dwie różne piersi. Zapłaciłam 28 tys i chyba nie tego oczekiwałam.

14

Komentarzy (14)

Wybieram się za kilka miesięcy do dr. Bociana który specjalizuje się podobno w asymetriach. Ciekawa jestem czy jest możliwość wymiany tylko jednego implantu na większy żeby wyrównać asymetrie
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Powiększenie piersi 'Silimed'

Zdecydowałam sie na powiększenie piersi ponieważ miałam bardzo mały biust i był to mój najwiekszy kompleks. Musze przyznać,ze miałam mieszane uczucia co do podjecia ostatecznej decyzji,ale udała sie i jestem bardzo zadowolona.Mało osób z mojego...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.