Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław
Leczenie nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Zgłoszone przez monika_orlowsk251616. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Chciałabym dowiedziec sie czy operacja u Doktora Polaka to dobry wybór. Rozwazam własnie zabbieg u tego lekarza , poniewaz ma ogolnie dobre opinie ale i zle sie zdarzaja . Czy cena koncowa nie ulegnie zmianie niektorzy lekarze nie mowia wszystkiego.


Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Z całym przekonaniem chciałabym zarekomendować klinikę Esteticmed. Jakiś czas temu miałam usuwane znamię barwnikowe dość dużych rozmiarów usytuowane powyżej łokcia na lewej ręce. Zabieg wykonywał dr M. Bieńkowski. W tym miejscu chciałabym wyrazić...
Czytaj więcejSuper! Zawsze marzyłam o tym, że będę nosić wydekoltowane koszulki i właśnie dzięki dr Olender w końcu mogę sobie na to pozwolić. Jestem bardzo zadowolona. Operacja odbyła się już pół roku temu, więc wszystko się pięknie wygoiło, zeszła opuchlizna....
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy