Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

16 gru 2014 · Zaktualizowano: 2 sty 2015

Wszczepienie implantu

Warto
Średnia cena: 3.200 zł
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Byłem na zabiegu wszczepienia implantu i jestem zachwycony. Wizyta wiązała się u mnie z dużym stresem, wystarczy powiedzieć że zbierałem się do tego ponad 3 lata. Sama wizyta super, pełen profesjonalizm, zabieg zupełnie nie warty stresu, szybko łatwo, przyjemnie i bezboleśnie. Dzień po zero opuchlizny, zero bólu. Jak miałbym kiedykolwiek to powtórzyć to tylko tutaj :)

1

Komentarz (1)

Witam, jakie badania Pan musiał wykonać przed wstawieniem implantu? Pozdrawiam. Zuza
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Cena protezy na miniimplantach Wrocław
Witam. Mam taki problem że mam do usunięcia 5 korzeni w górnej szczęce jest to lewa strona 6i 7 natomiast z prawej , 5,6ii 7 i chciałabym wiedzieć jaka jest cena takiej protezy na Mini implantach?
Ząb wygląda świetnie

Właśnie zakończyłam leczenie w Dentica Bieleccy, miałam wykonywany implant zębowy górnej 3-ki. Trochę to trwało, bo prawie pół roku, ale warto było!!!! Najpierw odbudowa kości, potem zabieg wszczepienia implantu, gojenie i kilka dni temu koronka...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.