Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 lis 2019

Powiększenie biustu - opinia po operacji w Warszawie u dr. Kulickiego

Warto

O lekarzu

2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Powiększenie biustu - opinia po operacji w Warszawie u dr. Kulickiego
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Na samym wstępie chciałabym bardzo podziękować Dr. Kulickiemu za spełnienie mojego marzenia. Na konsultacji Pan doktor omówił wszystkie etapy przeprowadzone przed operacją i po operacji. Na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco i rzeczowo. Od samego początku dr. obdarzyłam zaufaniem. Jest człowiekiem, który daje od siebie 100% a nawet więcej aby pacjentka czuła się bezpiecznie i była świadoma wszystkiego. Bardzo dobry kontakt przed operacją jak i po operacji. Szczerze polecam każdej kobiecie, która marzy o pięknym biuście u Pana dr. Kulickiego. Od operacji minęło 9mc - jestem zachwycona wynikiem operacji Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Powiększanie piersi - polecam

Trafiłam na konsultację do dr Lembasa po operacji piersi wykonanej przez innego lekarza plastyka. Okazało, że nie wszystko się goi tak, jak trzeba. Doktor Lembas od razu podjął działania, zaopiekował się mną kompleksowo, dołożył wszelkich starań,...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.