Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Leczenie warto
Zgłoszone przez Anonymous50395. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika Anonymous50395 na temat Dr Artur Broma
plastyka nosa
U dr. Bromy miałam robioną plastykę nosa. Powiem jedno: nie dość, że jest to fantastyczny specjalista, profesjonalista w każdym calu, to jest to również cudowny człowiek. Takie zestawienie w dzisiejszym świecie jest rzadkością, a dr. Broma łączy je w swojej osobie w jedno.
Na pewno plastyka nosa nie jest ostatnim zabiegiem, który wykonam u tego lekarza i wiem jedno, po konsultacjach u innych lekarzy, tylko TEN lekarz - dr Broma jest człowiekiem, do którego się wraca i któremu się ufa w 100 %.
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!
Jestem bardzo zadowolona z operacji jaką przeszłam w Klinice Malia u dr Kamila Pietrasika. To wspaniały lekarz, gdyby więcej było takich jak on nasza służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej. Do pana doktora przyszłam z problemem małych i...
Czytaj więcej
Tej wizyty obawiałam się od dawna, to nic przyjemnego dla kobiety, kiedy wie, że jej miejsca intymne nie do końca wyglądają tak, jak powinny. Jestem młodą dziewczyną, nie chciałam ciągle patrzeć i się zamałamywać, zawsze balam się przed zbliżeniem...
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy