Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

22 lut 2018 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Ból w piersi 2 miesiące po operacji

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

Witam wszystkich od dobrych 3 miesięcy śledzę forum - czytam analizuje i bardzo dużo mi pomogły wasze rady i opinie , troszkę zaczęłam się stresować ponieważ zaczęła mnie bolec lewa pierś która dużo gorzej dochodziła do siebie po operacji ( 2 miesiące temu ) chodzi o bol takie kłucia pod nad z boku piersi nie w jednym miejscu , stresuje mnie fakt ze to się zaczęło dość pozno , bardziej się spodziewałam na początku takich niespodzianek dodam ze piersi są miękkie .Czy często was coś kłuje ?

5

Komentarzy (5)

Witaj myślę,że możesz być spokojna. Gdyż Ja do dziś czuję czasmi takie kłucie.Ważne,że nie dzieje Ci się nic z bliznami, że nie pękają jak mi.<br />
Pozdrawiam nie martw się wszystko bedzie ok.
Odpowiedz
Jestem 2 miesiące po operacji. Czasem też czuj€ kłucie np. w mostku. Nie zawsze są miękkie i często mam wrażenie, że opuchnięte. Jestem ciekawa, kiedy to się skończy, w sensie kiedy nie będę ich tak czuła.
Odpowiedz
Dziewczyny mam pytanie i co bolą was jeszcze piersi? Ja jestem 2 mc po operacji i prawa boli, martwię się. To Moja 3 operacja powiększenia. Nie wiem czy to dlatego tak boli bo 3 operacja czy coś się dzieje. Piersi są miękkie, nic nie widać niepokojącego, ale ból jest, pod spodem piersi, raz boli mniej raz bardziej. Dziwne zjawisko
Odpowiedz
Witam jestem 2 miesiące po operacji piersi . Lewa pierś boli z lewej str na dole :-( czuje czasami kłucie . Dodam, że miałam siniaka dość dużego na tej piersi . Piersi są miękkie czy to minie . Straszny stres jedyne co mogę polecić od siebie to maść LIOTON czy maść na obrzęk znaczna ulga .
Odpowiedz
Dziewczyny i jak się skończyły wasze dolegliwości ? Dalej boli ? Ja borykam się z bólem lewej piersi na dole od mostka w stronę pachy jestem 1,5 miesiąca po… czuję dyskomfort wielki 😿
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.