Witam. Zabieg powiększenia piersi wykonał dr Polak z Czech z Ostrawy w klinice Polmedicana 5.10.2020 r.
Pierwszy zabieg powiększenia...
Czytaj więcej

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Warszawa
Leczenie warto
Zgłoszone przez katarz. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika katarz na temat dr Marta Blumska-Janiak, FemiClinic
Fachowość, opieka, troska, profesjonalizm. Cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg u Pani Doktor. Jest bardzo cierpliwa i ciepła.
Pani doktor wykazała się niezmierną cierpliwością, od razu czułam, że jestem w dobrych rękach. Zabieg przeszedł bezboleśnie. Po zabiegu leżałam w domu ok 3 dni z okładami z lodu, później już mogłam iść do pracy. Wszystko pięknie się zagoiło, nie ma śladu, że coś było robione, a ja przestałam się wstydzić. Polecam zabieg u pani doktor Marty, jest to osobą rzetelna, profesjonalna i niezwykle ciepłą.
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!
Witam. Zabieg powiększenia piersi wykonał dr Polak z Czech z Ostrawy w klinice Polmedicana 5.10.2020 r.
Pierwszy zabieg powiększenia...
Czytaj więcej


Do Pani Doktor Jaklik trafiłam, kierując się miejscem, w którym pracuje chirurg plastyczny oraz czytając opinie o efektach pracy Pani doktor.. Po pierwszej konsultacji uwierzyłam, że korekta chrząstki nosowej będzie możliwa i po wielu latach...
Czytaj więcejJestem pół roku po plastyce powiek dolnych i górnych. Efekt jest super, mimo początkowych obaw cieszę się, że się zdecydowałam i polecam, pełen...
Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy