Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Najlepsza decyzja w moim życiu! Powiększanie piersi w Poznaniu

Po zabiegu Warto
opiumkate
Poznań · Utworzono: 14 gru 2021 · Zaktualizowano: 30 gru 2021

O lekarzu

Historia

Jestem pół roku po operacji powiększania piersi u Pani dr Kuźlan. Zdecydowałyśmy się na okrągłe implanty Mentor Xtra HP 405 ml. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu jaki wyczarowała Pani dr :) Piersi są dokładnie takie jak chciałam! To była najlepsza decyzja w moim życiu i załuje jedynie tego że nie zdecydowałam się wcześniej. To coś cudownego móc w końcu zapomnieć o wieloletnim kompleksie. Pani dr odpowiedziała ona na każde nurtujące mnie pytanie i sprawiła że stres przed zabiegiem nie był aż taki duży jak się spodziewałam, również po zabiegu jej opieka była na najwyższym poziomie. Bardzo polecam Panią dr :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

rozek

· Warszawa

· 30 gru 2021

Dziękuję Ci :D
Ogólnie mam sporo obaw odnośnie powiększania. Możesz pokazać jak biust wyglądał przed? Możemy się zgadać gdzieś na priv lub e-mail?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.