lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w Dolnośląskie
Cena od: 7.000 zł do 11.000 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (redukcja męskich piersi Legnica)

Klinika Wiatroszak - ESTmedica

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 5.000 zł do 7.000 zł
Wrocławska Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii.Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting... (leczenie ginekomastii Legnica)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam! Moim problemem od kilkunastu lat jest prawdopodobnie ginekomastia. W momencie gdy przybrałem na wadzę (obecnie ważę 114 kg przy 185 cm wzrostu) piersi są już bardzo widoczne. Jestem na etapie odchudzania i redukcji tkanki tłuszczowej i mam zamiar osiągnąć wymarzony rezultat 90-95 kg przy lekkim rozbudowaniu tkanki mięśniowej. Niestety mam świadomość, że nie pozbędę się problemu samych schudnięciem bo kiedy ważyłem 85 kg był on też widoczny chociaż w mniejszym stopniu. Chciałem zapytać o koszt takiego zabiegu, czy jest refundowany przez NFZ oraz o to czy lepiej przeprowadzić go przed czy po schudnięciu. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Witam jestem trenuje na siłowni mam ginekomastie od kilku lat najprawdopodobniej od sterydów ale po części tez genetycznie twarde guzy wyczuwalne pod sutkami jak jest gorąco wtedy najbardziej widać odczuwam dyskomfort.ile kosztuje zabieg? Całkowitego wycięcia guzków