lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w Dolnośląskie
Cena od: 2.100 zł do 4.500 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (plastyka powiek Legnica)

Klinika Wiatroszak - ESTmedica

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 4.500 zł do 9.000 zł
Wrocławska Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii.Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting... (korekta powiek Legnica)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Polecam Panią Doktor Małgorzatę Kuźlan, miałam robioną korekcję powiek górnych. Kilka lat temu robiłam u innego lekarza, który niestety okazał się konowałem. Przez kilka lat nie mogłam na siebie patrzeć w lusterku. Pewnego dnia natknęłam się przypadkiem na Panią Doktor i moje życie stało się kolorowe.To perfekcjonistka w każdym calu. Przygotowanie perfekcyjne jak i wykonanie, to dzieło sztuki. Przemiła osoba, ciepła, wyrozumiała, udziela wszelkich informacji na temat zabiegu. Jest nie tylko lekarzem, ale i człowiekiem, kobietą która w swoja pracę wkłada nie tylko doświadczenie zawodowe, zaangażowanie, ale również własne serce. W 100% polecam, PERFEKCYJNĄ Panią Lekarz.

Ten zabieg był dla mnie wybawieniem. Mimo, że jestem młoda, to powieki były opadnięte tak, że nie było mowy o nałożeniu cienia, bo się rolował i właścieiwe to nawet nie było go na co nałożyć :/ A to tak naprawdę jedno cięcie i po sprawie. Z kliniki musiał mnie odebrać chłopak, bo nie wolno mi było prowadzć i własciwie dobrze, że zrobiłam przed weekendem, to miałam czas na rekonwalescencję. Właściwie bezboleśnie wszystko przebiegło. Polecam LaPerlę i dr. Stachurę, bo ona właśnie robiła mi korektę