Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 wrz 2016 · Zaktualizowano: 28 sty 2017

Nie polecam

Nie warto

O lekarzu

Katowice
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Mam niesymetryczne oczy. Podałam się zabiegowi by podnieść jedną powiekę gdyż była znacznie opadnięta niż ta druga. Pierwszy zabiegł nie wyszedł. Doktor za mało powieki uniósł pomimo , że wcześniej mówiłam ,że wolałabym więcej. Drugi zabieg był przeprowadzony inną metodą , dzięki której mam bliznę. Owszem jest wyżej i jak patrze przed siebie to jest okey.Zaś gdy patrze na kogoś z góry jest znacznie większe od drugiego a tego wcześniej nie było.Chciałam się pozbyć kompleksu a tu proszę jest trochę inny.

4

Komentarze (4)

Nie napisałaś jak długo jesteś po zabiegu a to jest bardzo istotne. Napisz proszę kiedy był zabieg.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Plastyka powiek górnych

Mam 50 lat i z biegiem czasu wygląd moich powiek znacznie się pogorszył, chciałabym poddać się zabiegowi ich korekcji, zależy mi również na umówieniu terminu konsultacji i zabiegu w tym samym dniu, wiadomość ze zdjęciami przesłałam w poprzednim...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.