lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w Dolnośląskie
Cena od: 6.000 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (modelowanie piersi Legnica)

Klinika Wiatroszak - ESTmedica

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 7.000 zł do 10.000 zł
Wrocławska Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii.Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting... (lifting biustu Legnica)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam serdecznie , jestem zainteresowana powiekszeniem i liftingiem piersi ( z ewentualnym zmniejszeniem brodawek ) . Powołuje się na moja koleżankę Agnieszkę Gontarz ktora dzis do Pana Doktora Łątkowskiego dzwoniła. Dołączam zdjęcia swoich piersi. Dodam ze jestem po jeden ciązy i planuje w przyszłości kolejna , jednak wygląd piersi na tyle mi przeszkadza ze na operacje decyduje się już teraz.

Na operacje zdecydowałam się ze względu na opadające piersi po ciąży i karmieniu... Po operacji, oprócz blizn i 19000zl mniej nie zyskałam nic.... oj, przepraszam, zapomniałam, że zaproponowano mi malutkie implanty, które miały pięknie wypełnić biust (mi na powiększeniu nie zależało wcale). W efekcie końcowym mam wielkie opadające piersi z bliznami. Pani doktor moje niezadowolenie podsumowała słowami- ,,wyglądają dobrze, trzeba liczyć się z siłą grawitacji” - no, ale przepraszam, po 3 miesiącach???!!!