Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (usuwanie żylaków Lublin)

Centrum Medyczne Sanitas

Brak rekomendacji
Lublin
Centrum Medyczne Sanitas mieści się w Lublinie. Posiada również filię w Świdniku. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w ramach szerokiej oferty obejmującej konsultacje lekarskie i leczenie. Ofertę placówki stanowi między innymi dobrze rozwinięty zakres usług medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna – te dwie kategorie z szerokiej oferty usłg dostępnych w ofercie Centrum Medycznego... (usuwanie żylaków Lublin)

Renata Florek-Szymańska Lekarz specjalista chirurgii ogólnej, chirurg naczyniowy, medycyna estetyczna

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 250 zł
Lek. med. Renata Florek-Szymańska jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Naczyń w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jest także pracownikiem Gabinetu Medycyny Estetycznej Laura, znajdującego się w Lublinie. Specjalistka należy do Lubelskiej Izby Lekarskiej.Lek. med. Renata Florek-Szymańska specjalizuje się w wykonywaniu... (usuwanie żylaków Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (usuwanie żylaków Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Cieszę się, że trafiłam w końcu na naprawdę kompetentnego lekarza. To prawdziwy pasjonat i osobiście to najbardziej cenię, ponieważ jeśli lekarzowi równie mocno zależy na efektach co pacjentce, to jest to zupełnie nowa jakość w leczeniu. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który odradził mi zabieg, choć mógł na tym zarobić. Zasugerował inne rozwiązanie i to była bardzo dobra decyzja. Miałam połączone metody leczenia naczynek - jednoczasowo!!! Pierwszy raz się z tym spotkałam, bo zwykle czytałam że muszą być odstępy. Doktor zastosował nową metodę, o której mi w dość ciekawy sposób poopowiadał. Nie wiem jak Państwo, ale ja do takich specjalistów mam właśnie zaufanie. Polecam

ja muszę powiedzieć że dr.Ludyga to spoko gość,jest ok, zrobil mi usg i wytlumaczyl co gdzie jest ,która żyla jest zatkana ,pokazywal palcem na monitorze ,wszystko jasne i zrozumiałe, dr,mówi powoli i wyraźnie ,odpowiadal na moje pytania ,moja wizyta trwala okolo 30 min. ja jestem już po zabiegu i wszystko jest ok, nowa klinika w Katowicach super ,oczywiście opieka i caly personel szacun ,pozdrawiam A.MAZUREK

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (2)