Jestem po korekcie ucha i przed zdjęciem szwów. Martwi mnie kształt, grobelka mocno odstaje, a tył jest mocno przyklejony do głowy. Czy to się jeszcze zmieni, czy tak już będzie wyglądać finalnie?
Dzień dobry.
Ostateczny kształt ucha uzyskuję się najwcześniej po ok. 6 miesiącach od operacji.
Proszę pozostawać w kontakcie z Lekarzem Operującym.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Dzień dobry, czy miała Pani wykonywany zabieg korekty odstających uszu czy korekty kształtu ucha? W pierwszych tygodniach po zabiegu może utrzymywać się obrzęk, który wpływa na wygląd, jednak w razie wątpliwości zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem operatorem. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy szybkiego procesu rekonwalescencji :)
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.