Miesiąc temu miałam robioną mezoterapię igłową w gabinecie kosmetycznym preparatem DIVES (koktajl). Zaraz po zabiegu byłam opuchnięta, twarz była zaczerwieniona i w każdym miejscu wstrzyknięcia miałam ogromne bąble. Przez tydzień czasu dolegliwości bardzo pomału ustępowały, niestety po tygodniu stan się ponowne zaostrzył. Udałam się do lekarza. Miałam przepisane Augumentin, Dexamethasone 4 mg oraz Elocom do smarowania. Twarz się wyciszyła, gulki zaczęły znikać, ale plamy wciąż pozostały. Trzy dni temu skończyłam brać wszystkie leki i niestety zaczęło mi wszystko wracać 😔 Powraca opuchlizna, gulki zaczęły wychodzić na nowo, jakbym była świeżo po zabiegu 😔 Co robić? Z góry dziękuję za radę.
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
W tej sytuacji konieczna jest opieka dermatologa !
Dzień dobry.
Zdecydowanie polecam udać się ponownie do Lekarza, który wykonywał zabieg.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
Dr Bartłomiej Żon, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Zdecydowanie powinna Pani wrócić do dermatologa.
Powinno być przedłużone leczenie przeciwzapalne.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa