Witam jestem 3 miesiące po operacji powiększania piersi i na usg wyszlo że mam 11mm płynu w jednej piersi i 10mm w drugiej czy to się wchłonie ,czy będę musiała usunąć implanty?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Często po operacji powiększenia piersi jest niewielka ilość płynu wokół implantu. Radiolodzy określą to stanem normalnym, szczególnie, że minęły dopiero 3 miesiące od zabiegu. Należy obserwować. Zaleciłabym nieco ograniczony wysiłek fizyczny i kontrolne usg za miesiąc. Pod warunkiem, że oprócz widocznego w usg płynu nie ma innych objawów. Jeżeli jednak piersi są bolesne, ucieplone, twarde w dotyku to należy skontaktować się z lekarzem operującym.
Dzień dobry.
Przy braku dolegliwości (np. gorączka, ból, zaczerwienienie, wycieki z brodawek sutkowych), po takim okresie od operacji to może być całkowicie normalne zjawisko. Proszę pozostawać w kontakcie z Lekarzem Operującym.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe usuwanie żylaków
Korekta nosa
Labioplastyka
Powiększenie penisa