MAXI Nawilżanie

Autor:

Mezoterapia z kwasem hialuronowym to jeden z najlepszych zabiegów prewencyjnych i terapii anti-aging. Na czym dokładnie polega? Jakie są wskazania do jego zastosowania oraz jakie efekty można osiągnąć? Specjalnie dla Was spytaliśmy o to naszego eksperta – dr Aleksandrę Porębską, specjalistę medycyny estetycznej, z warszawskich klinik Elite Centrum Laseroterapii.

69195650074211.yPjOVRYOOMJE0EsQOx1s height640

Czym jest mezoterapia StylAge HydroMax? 

Mezoterapia z kwasem hialuronowym to jeden z najlepszych zabiegów prewencyjnych i terapii anty-aging. StylAge HydroMax silnie pobudza prace komórek skóry, poprawia jej elastyczność i napięcie, hamuje objawy starzenia się i głęboko nawilża, dając efekt „glow” czyli naturalnego rozświetlenia skóry.

Jaki wygląda zabieg ?

StylAge HydroMax wykonuje się specjalną techniką softfilling za pomocą bardzo cienkiej i giętkiej mikrokaniuli. Nakłucie robi się tylko w jednym punkcie np. przy uchu, a  następnie prowadzi się kaniule przez policzek, aż po okolice ust – uwalniając jednocześnie produkt. Jeśli nie masz dużych skłonności do siniaków lekarz może polecić ci ten zabieg klasyczną techniką mezoterapii.

Czy to boli? 

Mimo, że opis wykonywania mezoterapii techniką softfilling może brzmieć przerażająco, jest to najmniej inwazyjna i najbardziej komfortowa technika dla pacjenta.  Dla zwiększenia komfortu, lekarz przed zabiegiem znieczula specjalnym kremem poddawaną zabiegowi powierzchnię.

Jakie są zalety/przewaga zabiegu StylAge HydroMax?

Stylage HydroMax to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu z naturalnym antyoksydantem – sorbitolem. Dzięki użyciu wysokiej klasy kwasu hialuronowego, skóra pozostaje maksymalnie nawilżona do 4 miesięcy po zabiegu, dodatkowo dzięki sorbitolowi i usieciowaniu w wersji „light” skóra staje się wygładzona i naturalnie rozświetlona. 

StylAge HydroMax

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Ważne, by na dwa dni przed zabiegiem nie brać aspiryny ani dużych dawek wit.C. Na 24 h przed nie pij także alkoholu.

Czy można zrobić zabieg bezpośrednio przed imprezą?

Z powodu możliwych siniaków, polecam przeprowadzić zabieg na tydzień przed planowaną imprezą. Po tym czasie ewentualne siniaczki znikną, a skóra odpowiednio się nawilży i będzie promienna

Jakie inne części ciała możemy poddać mezoterapii?

StylAge HydroMax sprawdza się nie tylko na twarzy, ale także na szyi, dekolcie czy dłoniach.Często te części ciała są pomijane w codziennej pielęgnacji przez pacjentki, co skutkuje w konsekwencji dużym dysonansem w jakości skóry miedzy twarzą a dekoltem. Staraj się do tego nie dopuścić i stawiajmy profilaktykę na pierwszym miejscu.

Mezoterapia dłoni? Jak to działa?

Dłonie często jako pierwsze zdradzają nasz wiek. Efekty mezoterapii dłoni są widoczne natychmiast po zabiegu dzięki zwiększeniu objętości tkanki i wygładzeniu bruzd. Po kolejnych 24 h widać doskonale efekt nawilżenia i poprawy elastyczności skóry.

hydrobalans

Jak często należy wykonywać taki zabieg?

Jeśli działamy prewencyjnie(30-40 lat), drugi zabieg dobrze jest wykonać po 60 daniach, a następnie co 90 dni zabiegi podtrzymujące efekt. 

Aktualizowane: 27.11.2015

Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Warto     

W marcu po raz kolejny miałam ogromną przyjemność gościć w klinice Medivita w Tarnowie. O atmosferze i profesjonalizmie tego miejsca pisałam już wielokrotnie, to tez z ogromną przyjemnością zawsze tam powracam. Która z n... Więcej 

1 Lubię to  
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni