Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 lis 2023 · Zaktualizowano: 24 lis 2023

dr Katarzyna Ostrowska Clark, klinika Medimel w Szczecinie.

Warto
Średnia cena: 21.000 zł

Witam. Jestem 17 dzień po powiększeniu piersi implantami Motiva 355 cc, w klinice dr Katarzyny Ostrowskiej- Clark. Za wcześnie by podziwiać pełny efekt, ale od pierwszej chwili, przebudzenia z narkozy , moja radość nie miała końca , w końcu z posiadania super piersi. Niestety jak u wielu pań, u mnie także nastąpił zanik tkanki gruczołowej po porodzie, karmieniu i dużym schudnięciu, dlatego zdecydowałam się na zabieg. To najlepszy prezent , jaki mogłam sobie wymarzyć, i najlepszy prezent świąteczny- akurat mam urodziny w święta. Gorąco polecam klinikę Pani doktor. Jest niesamowitą kobietą, świetny kontakt z pacjentem, rzetelna konsultacja, pomoc w doborze implantu, ogółem wszystko super. Opieka w klinice rewelacyjna, pielęgniarki świetne, jedzonko pycha. Sam zabieg trwał około 1,5 godziny, pobyt oczywiście całą dobę. Ból do zniesienia, spodziewałam się mocniejszego. Niestety kręgosłup odczuwam najbardziej. Spanie na plecach jest okropne , ale biorę leki na sen i jakoś parę godzin przesypiam. Odpoczynek jest bardzo ważny, sama się przekonałam, tak więc trzeba swoje odleżeć, i przymknąć oczy na mały nieporządek w domu, mimo wielkich starań męża, który jeździ na odkurzaczu z nadzieją mojego szybkiego wyzdrowienia. Wiem, ze na całkowite efekty muszę jeszcze poczekać, ale już teraz mogę powiedzieć, że moje cycuszki są przepiękne , i oby tak dalej. Życzę wszystkim paniom powodzenia w realizowaniu swoich marzeń, bo marzenia trzeba spełniać, życie jest zbyt krótkie i ulotne.

3

Komentarze (3)

Super, że jest Pani tak zadowolona. To też moje marzenie ale na razie strach przed komplikacjami wygrywa.
A może Pani wstawić zdjęcie tych pięknych piersi?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Postaram się coś dzisiaj zrobić i wstawię . Na pewno to jeszcze nie to, ale już jest fajnie.
Odpowiedz
Hej Aniu, szukam jakiejś godnej polecenia kliniki po całej Polsce... Wybrałam jedno miejsce ale na samą konsultację czeka się ponad rok. Czy jest jakaś szansa żeby się z Tobą skontaktować gdzieś na priv?
Pozdrawiam, Ola
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.