Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

6 maj 2015 · Zaktualizowano: 18 wrz 2023

Mój brzuch był w opłakanym stanie

Warto
3 ośrodki w Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...

Ocena anonymous285517:

Mój brzuch był w opłakanym stanie

4 tygodnie temu przeszłam plastykę brzucha z liposukcją u doktora Polaka w Ostravie. Na termin zabiegu czekałam trochę ponad miesiąc od konsultacji. Nie przypuszczałam, że z tak dużego i obwisłego brzucha można zrobić piękny i płaski brzuszek. Po 2 ciążach i 2 cesarkach mój brzuch był w opłakanym stanie. Dodatkowo doszło zrzucenie 35 kg. Wiszący, wielki płat skórno-tłuszczowy i sporo pozostałego tłuszczu w nadbrzuszu. Doktor zręcznie wyciął cały nadmiar skóry oraz przeprowadził liposukcję nadbrzusza. Do tego okazało się, że miałam rozstęp mięśni, które zostały zszyte. Wiedziałam, że doktor jest specjalistą od piersi, ale teraz mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że świetnie radzi sobie z dużymi i problematycznymi brzuchami, a nie każdemu chirurgowi plastycznemu to ponoć wychodzi. Nie spodziewałam się, że efekt po operacji będzie aż tak spektakularny. Klinika w Ostrawie gwarantuje pełen komfort pobytu i opieki,personel jest miły i kompetentny, natomiast liczne wizyty kontrolne (wszystko zawarte w cenie zabiegu) sprawiają, że pacjent czuje się odpowiednio "zadbany" także po operacji. Doktor w razie potrzeby jest zawsze pod telefonem. Generalnie ja bardzo jestem zadowolona i szczerze polecam. Planuję za jakiś czas także wykonać lifting piersi u doktora Polaka.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.