Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Labioplastyka (dr Basta)

Po zabiegu Warto
marta1507
marta1507
Utworzono: 11 maj 2016 · Zaktualizowano: 16 maj 2016
Historia

Dzień dobry,poddałam się zabiegowi labioplastyki z powodów głównie zdrowotnych,ale nie ukrywam,że estetyka miała równie duże znaczenie.Sam zabieg trwał 1,5 godz.potem mogłam wrócić do domu.Ból dokuczał mi właściwie tylko jeden dzień po zabiegu,z każdym dniem było coraz lepiej.Jednak komfort psychiczny jest nie do przecenienia,świadomość,że wszystko jest idealne jest cudowna,a życie seksualne jest wspaniałe,no bo nie czarujmy się,ta sfera życia bardzo wpływa na nasze funkcjonowanie.Dlatego kobiety nie bójcie się a przede wszystkim nie wstydźcie,bo to nasze ciało i mamy się z nim dobrze czuć!Poza tym robimy w życiu dużo trudniejsze rzeczy i dajemy radę,dlatego głowa do góry i do przodu!Serdecznie pozdrawiam i odwagi.Marta

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 16 maj 2016

Hej Marta,

dzięki za Twoje wsparcie dla wielu kobiet, które ciągle się wstydzą mówić o labioplastyce! Z tego, co piszesz, wynika, że zabieg był wykonany w znieczuleniu miejscowym i w warunkach ambulatoryjnych. Jak długo musiałaś pozostać w domu, żeby móc normalnie funkcjonować - siadać do pracy lub np. siedzieć w samochodzie? Po ilu dniach musiałaś zgłosić się na kontrolę? Czy szwy same się wchłaniają, czy je trzeba potem usunąć? Jak w ogóle musiałaś dbać o okolice krocza po zabiegu?

Pozdrawiam

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.