Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Niecały miesiąc temu miałam robioną operację nosa

Po zabiegu Warto
marlena_w389804
marlena_w389804
Utworzono: 18 lip 2016 · Zaktualizowano: 4 cze 2018

O lekarzu

Ocena:

Niecały miesiąc temu miałam robioną operację nosa

Historia

Niecały miesiąc temu miałam robioną operację nosa w klinice Dr Henryka Knakiewicza we Wrocławiu. Zdecydowałam się skorzystać z usług tej kliniki po wnikliwym przestudiowaniu opinii w internecie;nie było łatwo się zdecydować. Nie było problemu umówić termin operacji tydzień po konsultacji. Byłam cała w stresie, bardzo bałam się bólu. Okazało się, że strach ma wielkie oczy; nic mnie nie bolało! Operację miałam robioną w znieczuleniu miejscowym i trwała około 1,5 godziny. Moim nosem zajmował się osobiście dr Henryk Knakiewicz w asyście dwóch przemiłych i wykwalifikowanych asystentek. Wszystko potoczyło się nad wyraz szybko, tak że po 1,5 godzinie nie miałam już obrzydliwego garba, którego zawsze się wstydziłam. Zostałam opatrzona i po około 2 godzinach mogłam wrócić do domu. Pan doktor zrobił mi operację tak umiejętnie, że po tygodniu miałam jedynie lekkie opuchnięcie i schodzące, żółte siniaki z oczu. Po trzech dniach ściągnięto mi metalową blaszkę z nosa i mogłam podziwiać swój nos z profilu. Żadnych setonów, żadnego męczenia się przez 10 dni z gipsem na nosie. Jestem bardzo zadowolona, usatysfakcjonowana profesjonalizmem i jakością obsługi w klinice. Uważam też,że cena nie jest przesadzona jak u niektórych innych ''specjalistów''. Polecam z czystym sumieniem. :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

krzywe_usta278152

·

· 4 cze 2018

Czy miałaś tez zmieniany ksztalt czubka nosa? Pytam bo chcę wiedzieć czy był obrzęk czubka nosa. Czy mozna zrobic badania przedoperacyjne tego samego dnia gdzies w klinice ? Nie mieszkam w Polsce , nie chcę latac w te i z powrotem by zrobic badania przed operacjã

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.