Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Zabiegowi labioplastyki poddały się moje dwie córki - bardzo dobrze wspominają zabieg, jak rownież lekarza i opiekę

Po zabiegu Warto
minny595183
minny595183
Utworzono: 24 paź 2017

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic
dr Dawid Serafin Serafin Clinic 3 ośrodki w Śląskie, Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Zabiegowi labioplastyki poddały się moje dwie córki - bardzo dobrze wspominają zabieg, jak rownież lekarza i opiekę

Historia

Na zabieg labioplastyki warg sromowych mniejszych u dr Serafina zdecydowały się moje córki. Dla jednej z nich wizyta przed zabiegiem była jednocześnie pierwszą wizytą u lekarza ginekologa. Przerost warg uniemożliwiał im aktywności takie jak jazda na rowerze (bolesne otarcia), pływanie (klasyczne stroje kąpielowe nie zapewniały koniecznej ochrony) czy rolki. Sposób przekazania informacji o możliwych metodach rozwiązania ich problemu dr Serafin dostosował do każdej z nich. Po wizycie wstępnej bez obaw zdecydowały się na laserową labioplastykę. Obie bardzo dobrze wspominają zabieg (brak bólu, możliwość słuchania własnej muzyki), opiekę tuż po (pyszne ciasto:), jak również wizyty kontrolne. Pan doktor przeprowadził zabiegi bezboleśnie i nie doszło do żadnych powikłań. Jedna z nich jest już 4 m-ce, a druga 1 m-c po zabiegu. Pierwsza wróciła do uprawiania sportów już po miesiącu. Druga wraca do pełnej aktywności w następnym tygodniu. Opinię napisałam za zgodą córek i na ich prośbę chciałabym przekazać serdeczne podziękowania p. dr. Serafinowi za całokształt oraz dla p. Sandry, położnej opiekującej się nimi w trakcie i po zabiegu, za profesjonalizm, troskliwość i dobre słowo :-)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.