Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 wrz 2018 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Profesor Henryk Witmanowski - opinie

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam. Jakie macie opinię o profesorze Henryku Witmanowskim? Może ktoś robił sobie operację powiększenia biustu?

Komentarze (3)

Cześć Ines,<br />
nie wiem czy zaglądałaś na profil prof. Witmanowskiego, ale znajdziesz tam kilka opinii od dziewczyn po powiększaniu piersi, jeśli masz jakieś pytania, możesz zapytać też pod ich opiniami, lub wysyłając do nich prywatną wiadomość:<br />
https://www.estheticon.pl/chirurdzy/prof-henryk-witmanowski#client-reviews<br />
Czt byłaś już na konsultacji, masz już może termin operacji?<br />
Pozdrawiam ciepło!<br />
Emka
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Witaj?Ja mam zabieg 26 października, ale nadal waham się jeśli chodzi o rozmiar. A Ty jesteś po zabiegu czy planujesz?
Ines,<br />
to trzymam kciuki żeby udało się dobrać odpowiedni rozmiar i by zabieg przebiegł bez komplikacji! Napisz potem koniecznie jak było :)<br />
Ja na razie na zabieg się nie wybieram :)<br />
Pozdrawiam<br />
Emka
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Małe piersi po operacji - implanty 400 ml
Jestem miesiąc po operacji powiekszenia piersi mentor 400ml profil wysoki . Jestem załamana że są zbyt małe, do tego zbyt szerokie . Noszę pas 24h ale to nic nie daje Bo gdy ściągam piersi idą na boki. Masakra jestem załamana

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.