Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Uszy PRZYLEGAJĄ do głowy w sposób NIEWIARYGODNY.

Po zabiegu Warto
rafal478865
rafal478865
Utworzono: 19 kwi 2017 · Zaktualizowano: 12 lis 2017

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Uszy PRZYLEGAJĄ do głowy w sposób NIEWIARYGODNY.

Historia

Pan Doktor Wilgus jest profesjonalistą. Przyznaję, ze zanim trafiłem do Pana doktora konsultowałem zabieg u innych lekarzy w Katowicach i okolicy. Wybrałem Pana doktora, bo już z konsultacji wynikało, że jest lepszy od pozostałych. Zabieg był zrobiony w lutym 2017.Bezbolesny, w znieczuleniu miejscowym. Dzięki istniejącym warunkom - bezstresowy. Ból utrzymuje się 4 dni. Całkowite wyleczenie po 3 tygodniach od zabiegu. Uszy PRZYLEGAJĄ do głowy w sposób NIEWIARYGODNY. A to wszystko stało się dzięki bezspornemu talentowi Pana doktora. Wyrażam ogromną wdzięczność i żałuję, że nie zdecydowałem się wcześniej na ten zabieg. Polecam wszystkim tym, którym ich własne uszy nie bardzo się podobają. Z Wyrazami Szacunku dla Pana Doktora i Personelu. Rafał.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

antek

·

· 12 lis 2017

Dokładnie Rafal,też robiłem u doktora Wilgusa i potwierdzam!.Super specjalista + przemiły personel.Pozdrawiam

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.