BONA DEA Medycyna Estetyczna

(16) 100% poleca
2 ośrodki w Kraków
Cena od: 8.000 zł
przyjdź...spróbuj...zostań...zapraszamy! Do Państwa dyspozycji jest kadra świetnie wyszkolonych pracowników: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i kosmetologów. Dzięki gamie zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, urologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, okulistyki, laseroterapii oraz kosmetologii uzyskają Państwo efekty, o jakich zawsze marzyli. Nasi specjaliści: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystają... (zamykanie żylaków klejem)

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 7.000 zł
...diagnostyki dopplerowskiej żył oraz wykonuje małoinwazyjne procedury flebologiczne. To między innymi zabiegi wewnątrznaczyniowe (w znieczuleniu miejscowym), takie jak zamykanie żylaków z wykorzystaniem laseroterapii i wewnątrznaczyniowe Klejenie żylaków przy pomocy systemów VenaSeal i VariClose. Poza tym jest specjalistą w zakresie różnego rodzaju skleroterapii, między innymi echoskleroterapii igłowej, wspomaganej tumescencją i mikroskleroterapii. W swojej praktyce często sięga... (klejenie żylaków VenaSeal)

dr n.med Paweł Lewandowski

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 7.000 zł do 10.000 zł
Dr n. med. Paweł Lewandowski jest znanym i cenionym lekarzem specjalizującym się w leczeniu żylaków. Z wykształcenia internista, kardiolog oraz angiolog. Zawodowo jest związany z warszawską Kliniką Kardiologii, gdzie pracuje jako kardiolog inwazyjny. Pacjentów diagnozuje i leczy również w prywatnym Centrum Medycznym Vita-Medica.Ekspert w dziedzinie chorób serca i naczyń krwionośnych. Kardiolog z wieloletnim stażem. Jego życie zawodowe skupia... (zamykanie żylaków klejem)

Klinika Flebologii

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 7.000 zł
Klinika Flebologii to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w samym sercu Warszawy, zajmująca się kompleksowo diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego, w tym żylaków.Klinika Flebologii to zespół pielęgniarek i lekarzy, którzy od lat z pasją zajmują się chorobami układu żylnego. Siłą naszego zespołu jest kompleksowe podejście do problemów i dolegliwości zgłaszanych przez Pacjentów. W ofercie diagnostycznej znajdziecie między innymi... (klejenie żylaków kończyn dolnych)

dr Justyna Wilczko

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 7.000 zł
Lek. med. Justyna Wilczko jest internistą i flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu chorób żył. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Internistów (PTI), Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR). Pracuje w Klinice Flebologii w Warszawie, której jest współzałożycielem.Znakomita specjalistka w zakresie małoinwazyjnego... (klejenie żylaków kończyn dolnych)

CM Vita-Medica

Brak rekomendacji
Zielonka
Cena od: 7.000 zł do 10.000 zł
Centrum Angiologii i Flebologii CM Vita-Medica jest siecią klinik znajdujących się w Warszawie, Sulejówku oraz Zielonce. Klinika specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia żylaków oraz nowoczesnych technikach usuwania obrzęku i bólu nóg. CM Vita-Medica diagnozuje i leczy pacjentów cierpiących na przewlekłą niewydolność żylną. W ofercie placówki znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne metody leczenia żylaków, ograniczające pobyt... (zamykanie żylaków klejem)

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 8.000 zł
Doktor Małgorzata Ornatowska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1984. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i kierownikiem medycznym w krakowskiej klinice Bona Dea. Odbyła serię szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych, a Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukację i pracę szkoleniową nadało doktor Ornatowskiej tytuł „Certyfikowany... (klejenie żylaków VenaSeal)

Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk jest lekarzem medycyny estetycznej, od ponad 10 lat specjalizującym się we flebologii - diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej. Pracuje w Warszawie. Jest członkiem polskich i międzynarodowych stowarzyszeń, takich jak: ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging... (klejenie żylaków VenaSeal)

dr Cezary Szary

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 7.000 zł
...chorób żył. Specjalnością kliniki są zabiegi małoinwazyjne, pozwalające przyspieszyć okres rekonwalescencji oraz redukujące dyskomfort pacjenta. Wśród najbardziej popularnych metod, po które sięgają lekarze zatrudnieni w placówce, można wymienić Klejenie żylaków systemami VenaSeal, VenaBlock oraz VariClose, a także skleroterapię. W klinice leczy się nie tylko żylaki kończyn dolnych, ale także niewydolność żylną miednicy czy malformacje żylne. Wykwalifikowana kadra niesie również... (zamykanie żylaków klejem)

dr Bogumił Bednorz - ARS ESTETICA

(1) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 3.500 zł
...kadra przeprowadza zarówno klasyczne, jak i małoinwazyjne zabiegi usuwania żylaków kończyn dolnych i odbytu, gwarantując pacjentom bezpieczeństwo i szybką rekonwalescencję. Najczęściej stosowanymi metodami są: skleroterapia, laseroterapia EVLT oraz Klejenie żylaków klejem tkankowym VenaBlock.  Udając się do Ars Estetica we Wrocławiu, możecie także poddać się małoinwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, w tym terapii redukcji zmarszczek wypełniaczami – toksyną botulinową, kwasem... (klejenie żylaków kończyn dolnych)

Pracownia Ultrasonografii Naczyń / Specjalistyczny Gabinet Lkearski Chorób Wewnętrznych

Brak rekomendacji
Kraków
Pracownia Ultrasonografii Naczyń znajduje się w Ośrodku Diagnostyki i Terapii Angiomedic w Krakowie. Placówka posiada także filię w Bydgoszczy. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług związanych z diagnostyką i leczeniem chorób naczyń krwionośnych. Pracownia Ultrasonografii Naczyń w Ośrodku Angiomedic została założona w celu szerokiej diagnostyki obrazowej za pomocą urządzeń USG oraz USG Doppler. Oferuje dzięki temu możliwość oceny stanu... (klejenie żylaków VenaSeal)

dr Marcin Wilczyński

(1) 100% poleca
Zielona Góra
Cena od: 6.000 zł
Doktor Marcin Wilczyński - specjalista chirurgii ogólnej, flebolog, lekarz medycyny estetycznejDoktor Wilczyński w ofercie swojego gabinetu ma szeroki wahlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, zajmuje się również leczeniem zmian naczyniowych i żylaków. Do obszarów szczególnego zainteresowania doktora należy okolica oka, jego pacjenci mogą liczyć na zastosowanie nowoczesnych i autorskich zabiegów takich jak endolifting powiek i korekcja powiek... (klejenie żylaków kończyn dolnych)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100% poleca
Katowice
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (klejenie żylaków kończyn dolnych)

Szpital ESKULAP

(1) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 7.500 zł
Prywatny Szpital Eskulap mieści się w Osielsku w Bydgoszczy. Jest to innowacyjna placówka, będąca jednym z pionierów prywatnej opieki medycznej w tym regionie, ale wciąż podążająca za najnowszymi trendami. Swoim pacjentom oferuje szereg konsultacji i zabiegów, m.in. z zakresu ginekologii estetycznej czy dermatologii. Jest jednym z największych ośrodków flebologii, zajmującej się leczeniem żylaków. Bydgoski szpital Eskulap swoje działania... (klejenie żylaków VenaSeal)

lek. med. Paweł Bodzenta

Brak rekomendacji
Kielce
Lek. med. Paweł Bodzenta to niekwestionowany ekspert w dziedzinie zarówno chirurgii ogólnej jak i naczyniowej.W zakres jego specjalizacji wchodzą przede wszystkim schorzenia naczyniowe. Posiada bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje potrzebne do leczenia żylaków kończyn dolnych oraz usuwania żylaków za pomocą odpowiedniego kleju. Ponadto przeprowadza zabiegi laserowe wykonywane innowacyjną metodą EVLT.W procesie leczenia oraz zabiegach... (klejenie żylaków VenaSeal)

Centrum Medyczne Plus Med

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 3.700 zł do 6.200 zł
...estetycznej. Profesjonalny zespół świadczy usługi z trzech obszarów chirurgii. Pierwszym z nich jest chirurgia naczyniowa. W klinice wykonywane są między innymi zabiegi usuwania żylaków parą wodną lub laserem, skleroterapia, miniflebektomia czy Klejenie żylaków.  Drugi obszar obejmuje chirurgia plastyczna. Zalicza się do niej między innymi powiększanie piersi, ginekologia estetyczna, korekcja części twarzy, a także liposukcja. Z kolei chirurgia ogólna, świadczona w Centrum Medycznym Plus... (klejenie żylaków kończyn dolnych)