Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implant pod gruczołem - opinie

Marzena235
Marzena235
2 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź: 3 mar 2020

Witam! Czy są na forum kobiety z implantami wszczepionymi pod gruczoł? Przymierzam się do zabiegu, który odbędzie się w maju i jestem dzisiaj po konsultacji. Lekarz zaproponował implant pod gruczoł 375 ml Mentor średni profil. Mam trochę wątpliwości co do umiejscowienia implantu. Ciekawa jestem jak takie implanty wyglądają po roku, dwóch. Boję się trochę opadania ze względu na masę samego implantu. Byłabym wdzięczna za jakieś opinie.

Reklama

odpowiedź (1)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Premium
Najlepsza odpowiedź
Lekarz, u ktorego Pani byla, ma nad wszystkimi innymi uczestnikami Forum, ktorzy beda Pani odpowiadac, jedna olbrzymia przewage. Mianowicie on wysluchal Pani zyczen, wypytal sie o szczegoly Pani codziennego zycia jak wykonywany zawod, rodzaj uprawianej aktywnosci fizycznej (bardzo wazne!), planowanie rodzinne itp., oraz dokladnie zbadal Pani anatomie i doradzil jego zdaniem najbardziej dla Pani w danej sytuacji zyciowej odpowiednia lokalizacje implantow. Aby dac Pani jakas w miare godna zaufania wypowiedz, nalezalo by sie z mojej strony takze bezposrednio z Pani przypadkiem zaznajomic, czyli osobiscie skonsultowac, do czego oczywiscie serdecznie zapraszam. Jezeli z jakichs wzgledow jest to obecnie trudne, to moze Pani chetnie opisac troche wiecej szczegolow co do wymienionych kwestii i podeslac pare zdjec, co umozliwilo by mi dokladniejsza wypowiedz. Generalnie rozwazajac poruszona sprawe mozna powiedziec, ze implanty umieszczone zagruczolowo maja caly szereg korzysci w porownaniu do zamiesniowych, szczegolnie u kobiet aktywnych fizycznie i maja, nawet po latach, oczywiscie przy odpowiedniej technice operacyjnej, bardziej "naturalnie" wygladajaca forme. Na ten temat mozna teoretycznie pisac w nieskonczonosc. Jezeli to naprawde Pania interesuje, to moze Pani chetnie zwrocic sie do mnie bezposrednio.
Pozdrawiam

Ginekomastia
4 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 21 lut 2023
Kwas hialuronowy
3 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 31 mar 2020

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady