Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty B-lite - opinie pacjentów i lekarzy

Maki814561
Maki814561
21 cze 2019 · Ostatnia odpowiedź: 28 mar 2020

Dzień dobry, jestem przed powiększaniem piersi i jak wiele Pań tutaj na forum zastanawiam się nad doborem implantów. Mój lekarz przedstawił mi różne możliwości m.in. implanty b-lite. Wiem, że są od niedawna na rynku, że są lżejsze, ale też sporo droższe... Nie mogę znaleźć na polskich stronach zbyt wielu informacji na ten temat więc pozwolę sobie podpytać tutaj. Chciałabym zapytać czy są tu jakieś Panie, które mają te implanty, jakie są wasze opinie? Oraz do lekarzy - jakie jest Państwa zdanie na temat tych implantów? Czy warto płacić więcej? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Reklama

odpowiedzi (3)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
3 ośrodki w Mazowieckie . 22 cze 2019
Najlepsza odpowiedź
Szanowna Pani
Koncepcja wydaje się być rozsądna. Szczególnie dla Pacjentek z małymi i opadniętymi piersiami wywołanych wiotkością skóry i wiotkością więzadeł Cooper'a. Zastosowanie lżejszego implantu w powiększeniu i podniesieniu piersi powinno spowolnić proces grawitacyjnego opadania piersi. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Implanty dostępne są w PL od marca 2019 więc jest za wcześnie na wiążące opinie. Koncepcja jest dobra.
Pozdrawiam serdecznie
Dr n med Kamil Pietrasik
specjalista chirurgii plastycznej
Dr n. med. Lubomir Lembas
Warszawa . 25 cze 2019
Nie ma doświadczeń osobistych z takimi implantami.
Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie odnośnie ich trwałości
mam naturę "konserwatywną"
poczekam i podejmę decyzję na podstawie większej ilości danych odnośnie wykonywania operacji z ich zastosowaniem
szczerze chciałbym żeby ta idea się sprawdziła w praktyce - wtedy wszystkie firmy będą miały implanty "light"
Warszawa . 22 cze 2019
Dzień dobry.
To jest bardzo dobry kierunek zmian implantów - przy zachowanej objętości, jest dużo mniejsze obciążenie klatki piersiowej. Nikt nie ma jeszcze w tej chwili dużego doświadczenia z tymi implantami, ale są produkowane przez wieloletnią renomowaną firmę i mają wszystkie certyfikaty, więc uważam, że nie ma się czego bać.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
WhatsApp

2 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 28 lut 2020
3 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 17 lip 2020
3 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 20 paź 2014
1 odpowiedź, ostatnia odpowiedź w dniu 25 sty 2022

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady