Z obwisłej skóry na brzuchu, pełnej rozstępów, mam piękny, płaski brzuszek

Z obwisłej skóry na brzuchu, pełnej rozstępów, mam piękny, płaski brzuszek

mesee

Witam serdecznie W maju 2013 roku Pani doktor przeprowadziła u mnie abdominoplastykę. Jestem zachwycona efektem, z obwisłej skóry na brzuchu pełnej rozstępów, mam piękny płaski brzuszek :)) Panią doktor oceniam bardzo dobrze, jest bardzo miła, ciepła i przede wszystkim doskonale zna się na swojej pracy. Z całym przekonaniem poleciłabym jej usługi każdemu. Opiekę pooperacyjną oceniam na 5 z dużym plusem, mogłam w każdej chwili skontaktować i rozwiać moje wątpliwości :) Nie muszę chyba mówić że z brzucha jestem zadowolona, a mój nowy pępek uważam za małe dzieło sztuki :) Pozdrawiam i na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani doktor :)

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1
Zuza

Hej mesee,
jak wygląda Twój brzuszek po kilku latach od zabiegu? Ze zdjęcia wynika, że jesteś bardzo szczupła, więc ta obwisła skóra była chyba następstwem ciąży. Jaki był zakres zabiegu u Ciebie? Jaką masz bliznę?

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Abdominoplastyka - polecam dr Kuźlan

Warto     

Po kilku konsultacjach u innych - zdecydowałam się na dr.Kuźlan- to była najlepsza decyzja- jestem 2.5 roku po operacji. Jestem bardzo zadowolony i polecam tylko Panią na 100 %

Specjaliści w Twojej okolicy