Implanty 350ml, Mentor, okrągłe, cięcie pod piersią - bardzo dobrze zainwestowane pieniądze

Implanty 350ml, Mentor, okrągłe, cięcie pod piersią - bardzo dobrze zainwestowane pieniądze

Catty Mrouw

Witam jestem tydzień po operacji powiększenia piersi. - dr Kratochwil we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu , pomimo ze chciałam większe implanty , lekarz nie chciał ryzykować , ponieważ mój wyjściowy rozmiar to małe A, bardzo mało skóry miałam by włożyć większy implant.
Wybrałam rozmiar implantu 350ml firmy mentor okrągłe , cięcie pod piersią. Wszystko goi się bardzo dobrze. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Cieszę się, że wybrałam tą klinikę.
Wrocław lekarz Dr Kratochwil

Pokazać komentarze5 Skryć komentarze5
Emka

Cześć Catty,
piękny biust!
Jak się czujesz 2 tygodnie po operacji? :)
Nosisz biustonosz pooperacyjny? Implant masz pod gruczoł czy pod mięsień?
Pozdrawiam ciepło!
Emka

Zobacz odpowiedzi 3
Catty Mrouw

Witam. Implant włożony pod mięsień. Teraz mija miesiąc i cztery dni, czuję się o wiele lepiej, jestem trochę ograniczona fizycznie, lecz inne czynności wykonuję bez żadnych problemów.
Czasem odczuwam ból tak jak dzisiaj- założyłam na zakupy inny stanik, luźniejszy. Noszę modelujący stanik. Piersi są coraz ładniejsze, robią się mięciutkie i są bliżej siebie. Na razie mogę zapomnieć o normalnych stanikach , chociaż lekarz juz pozwolił na noszenie zwykłych staników z fiszbinami po czwartym tygodniu po operacji. Lecz każde przymierzanie staników kończy się bólem.
Pozdrawiam Cię:))

Odpowiedź na: Catty Mrouw
Emka

No dopóki piersi są jeszcze opuchnięte to nie ma co kupować nowych biustonoszy, ale domyślam się, że już Cię bardzo korci i pewnie już masz wybrane jakieś nowe, ładne :)
Jak już ból ustanie i zakupisz nowe staniki koniecznie dodaj zdjęcie z "ostatecznym" efektem operacji! :)
Powiedz mi jeszcze jedną rzecz - długo zastanawiałaś się nad operacją? Zawsze mnie to ciekawi ile upłynie od takiej pierwszej myśli, iskierki o tym, że dziewczyny chcą powiększyć biust do pierwszej konsultacji i operacji :)
Czy dr Kratochwil był pierwszym i jedynym, u którego byłaś? Jak w ogóle go znalazłaś? :)
Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

Odpowiedź na: Emka
Catty Mrouw

Więc tak! Kiedyś to nie był problem dla Mnie, że praktycznie nie miałam piersi! Ale w życiu zdarzają się takie sytuacje, że człowiek chce się zmienić też i od zewnątrz. Pierwsza taka myśl o operacji pojawiła się mając 19 lat, lecz przeszkodą była moja sytuacja finansowa! Odrzuciłam tą myśl szybko na bok i ponownie za 2 lata do tego wróciłam, ale tym razem zabrakło czasu na rekonwalescencje, ponieważ praca. Ostateczną decyzję podjęłam w listopadzie 2017 roku. Zależało mi na czasie. Pisałam do paru lekarzy, lecz doktor Kratochwil miał wolne miejsce w terminie zadowalającym moją osobę.
Jeśli chodzi o opuchliznę to gołym okiem jest nie widoczna. Ale obawiam się, że mój biust będzie mniejszy o wiele. Lecz ciesze się,że miseczki b,c są za małe. Na daną chwilę mam 80 cm pod biustem, 95 w biuście- ciężko mi wybrać rozmiar samej, więc czekam z niecierpliwością na szybkie zagojenie się piersi.
Doktora Kratochwila znalazłam przypadkiem . Zależało mi na Wrocławiu do kliniki miałam 130 kilometrów. Wcześniej rozważałam Czechy, lecz Mąż odradził. Tanio nie znaczy dobrze.!
Pozdrawiam. :)

Ollga

Catty ile masz wzrostu, wage i ile pod biustem jesli moge wiedziec? ja wybralam 400 cc mam 162 cm i wage 58 kg. pod biustem 73 cm

Bardzo się cieszę, że udało się osiągnąć…

Dr n. med. Jakub Kratochwil

Bardzo się cieszę, że udało się osiągnąć oczekiwany przez Panią efekt. Dziękuję że zechciała się Pani podzielić swoimi przeżyciami z innymi pacjentkami.
Pozdrawiam
J.Kratochwil

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy