Źle gojąca się rana po abdominoplastyce - lekarz nie udzielił mi pomocy

Po zabiegu Nie warto
Kolorowybojler
Warszawa · Utworzono: 18 lip 2019 · Zaktualizowano: 19 lip 2019

12.02.2019r miałam wykonaną abdominoplastyke + przepuklina. Tydzień po operacji rana zaczęła brzydko wyglądać, bolała i miała brzydki zapach. Źle się czułam miałam gorączkę i dreszcze. Informowałam klinikę o moim stanie piszac e-maile. Zdecydowałam się jeździć na konsultacje mając nadzieję że uzyskam pomoc. Byłam na 5 wizytach kontrolnych w ciągu miesiąca od operacji gdyż rana sie pogarszała. Na każdej wizycie mnie uspokajano że to normalne, czasem tak się dzieje blizn nie będzie widać i rana sie zagoi, to napewno nie jest zakażenie, antybiotyk nie jest potrzebny. Kazano mi tylko smarować maścią betadine i tyle. Po miesiącu rana wyglądała coraz gorzej, udałam się do innego lekarza w Polsce, który kazał zrobić posiew z rany i przepisał antybiotyk. Okazało się, że mam gronkowca złocistego. W przeciągu 4 miesięcy byłam u 3 lekarzy w Polsce i biorę obecnie 4 antybiotyk. Rana do dnia dzisiejszego się nie zagoiła. Jestem 6 miesięcy po operacji. Klinika cleopatra zostawiła mnie z tym wszystkim samą, bez żadnej pomocy jedyne co zalecali to maść nikt nie zasugerował że trzeba zrobić wymaz z rany, nikt mnie nie leczył. Całą operacja kosztowała mnie dużo pieniędzy zdrowia i nerwów. Dzisiaj zrobiłabym operacje w Polsce. Sądziłam że trafiłam w dobre ręce. Wszystko jest dobrze gdy nic się nie stanie a gdy są komplikacje pacjenta wysyła się do domu.   Pisałam do lekarza wielokrotnie i za każdym razem dostałam odpowiedź. Głównie zaproszenie do kliniki gdyż na podstawie opisu oraz zdjęć nie był w stanie rozwiazać mój problem. Byłam 5 razy po operacji i za kazdym razem słyszałam  to samo. Że nie ma sie czym przejmować to normalne i się zagoi. Nie jest potrzebny antybiotyk i to napewno nie zakażenie. Na szczęście zrobiłam wymaz z rany i okazało się, że to gronkowiec złocisty kończę brać 4 antybiotyk a rana wygląda jak wyglada, efekt po operacji mi się nie podoba co z resztą widać na załączonych zdjęciach. Nikt z kliniki Cleopatra nie pomógł mi nawet gdy zgłaszałam że gorączkuję i mam dreszcze 2 tygodnie po operacji. Uważam że mam podstawy aby wydać taka opinię, bo jest mi strasznie przykro, że zostałam tak potraktowana i że zostałam sama. Na dowód tego, że pisze prawdę mam wszystkie e-maile.  Pozdrawiam  Monika S.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

konwalia

· Warszawa

· 19 lip 2019

Szczerze ci wspolczuje,bo rana jest straszna,a efekt operacji baaardzo slaby..:(( To jeszcze raz utwierdza mnie w przekonaniu,aby kliniki w Czechach omijać szerokim lukiem!! Nikomu ich nie bede polecac rowniez.Gronkowcem mozna sie zarazic wlasnie w szpitalu przy operacji:(((( Dobrze,ze oddalas sie w ree porzadnego lekarza,ktory nie zignorowal tych objawow.Trzymaj sie dzielnie!! Czy bedziesz powtarzac operacje? Bo efekt rzeczywiscie prawie zaden...:(

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.