Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 lut 2023 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Nie warto czekać i bać się

Warto
139158
139157

O lekarzu

dr n. med. Michał Chalcarz
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie...
Ocena:
Pan doktor bardzo sympatyczny, konsultacja w super atmosferze tak na luzie. Opieka w klinice super- sympatyczne panie pielęgniarki a najbardziej Pani Ewa (pozdrawiam serdecznie) tak jak doktor obiecał, że nie będę cierpiała po zabiegu, tak też było :) Mały minus za to, że w dniu wypisu i na pierwszej kontroli nie było mojego pana doktora tylko inny, bo wolałabym aby to on oceniał swoją pracę i jej efekt.

Operację miałam 14.02.2023. Strasznie bałam się samej operacji, narkozy i przede wszystkim bólu po operacji... niepotrzebnie. Ból piersi oceniam na 2/10, natomiast strasznie bolały mnie plecy w skali 8/10. I do tej pory pobolewają ponieważ nigdy nie spałam na plecach - i to pewnie dlatego ten dyskomfort. Teraz już nie mam z tym problemu. Sama Operacja trwała 1,5h. Pamiętam jak tylko wszedł do sali anestezjolog, dostałam środek nasenny i po 1,5h obudziłam się z pięknym biustem. Dodam jeszcze, że w domu mam 10-cio miesięczne maleństwo i dajemy radę :) oczywiście z pomocą najbliższych, bo nie mogę nosić dziecka. Na prawdę uważam, że nie ma co zwlekać tylko poddać się operacji i cieszyć z efektów. Moje piersi wyglądają z dnia na dzień coraz lepiej, schodzi już opuchlizna, robią się ciut miękkie ale na efekt końcowy jeszcze muszę poczekać.

8

Komentarzy (8)

Hej dodasz zdjęcia z przed i po jak to wygląda?
Odpowiedz
Dodałam
Odpowiedz
karna1986 A miałaś pod mięsień czy pod gruczoł?
Jaki masz profil implantu i ile mililitrów? Jaki miałaś rozmiar wyjściowy, ile cm pod biustem?
Odpowiedz
Ile kosztował zabieg?
Odpowiedz
Ok. 21000zl
Odpowiedz
Witam, jaki ma pani rozmiar implantu, też się wybieram do Pana dr
Odpowiedz
425 ml z miseczki A mam teraz E i jest idealnie
Odpowiedz
O kurcze ja mam implanty 545 ml okrągłe i moje tak ładnie nie wyglądają jak pani, dlatego wybieram się do dr na wymianę, a jakiej firmy ma pani ?
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.