Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 lut 2023 · Zaktualizowano: 21 maj 2023

Nie warto czekać i bać się

Warto
139158
139157

O lekarzu

dr n. med. Michał Chalcarz
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie...
Ocena:
Pan doktor bardzo sympatyczny, konsultacja w super atmosferze tak na luzie. Opieka w klinice super- sympatyczne panie pielęgniarki a najbardziej Pani Ewa (pozdrawiam serdecznie) tak jak doktor obiecał, że nie będę cierpiała po zabiegu, tak też było :) Mały minus za to, że w dniu wypisu i na pierwszej kontroli nie było mojego pana doktora tylko inny, bo wolałabym aby to on oceniał swoją pracę i jej efekt.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Operację miałam 14.02.2023. Strasznie bałam się samej operacji, narkozy i przede wszystkim bólu po operacji... niepotrzebnie. Ból piersi oceniam na 2/10, natomiast strasznie bolały mnie plecy w skali 8/10. I do tej pory pobolewają ponieważ nigdy nie spałam na plecach - i to pewnie dlatego ten dyskomfort. Teraz już nie mam z tym problemu. Sama Operacja trwała 1,5h. Pamiętam jak tylko wszedł do sali anestezjolog, dostałam środek nasenny i po 1,5h obudziłam się z pięknym biustem. Dodam jeszcze, że w domu mam 10-cio miesięczne maleństwo i dajemy radę :) oczywiście z pomocą najbliższych, bo nie mogę nosić dziecka. Na prawdę uważam, że nie ma co zwlekać tylko poddać się operacji i cieszyć z efektów. Moje piersi wyglądają z dnia na dzień coraz lepiej, schodzi już opuchlizna, robią się ciut miękkie ale na efekt końcowy jeszcze muszę poczekać.

5

Komentarzy (5)

Ile kosztował zabieg?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.