Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 / 3
  • Usuń zdjęcie

Dotknij obrazu, aby zobaczyć go w całości

3 komentarze

Jestem bardzo zadowolona (dr Polak)

Pacjent: ollyonaise

Wykonane przez MUDr. Libor Polák
MUDr. Libor Polák

Leczenie warto

Zgłoszone przez ollyonaise. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika ollyonaise na temat MUDr. Libor Polák

5.0

Jestem bardzo zadowolona

17 lis 2014 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Jestem bardzo zadowolona z operacji z warunków jakie są w klinice oraz z bardzo miłych i pomocnych pan pielęgniarek a doktor jest cudowny!!!!! Jeżeli jeszcze raz bym miała robić operację to tylko u doktorka Polaka!!!! Operację miałam w sierpniu pod koniec sierpnia i bardzo się cieszę z nowych piersi dzięki doktorowi nabrałam pewności siebie. Mam implanty 365 okrągłe firmy sebbin. Pozdrawiam serdecznie i mogę w 100% polecić każdemu doktorka i to z czystym sumieniem

3

Komentarze (3)

Witam, czy mogłaby Pani napisać, w jaki sposób przebiegał dobór implantów? Pozdrawiam. Zuza
Odpowiedz
Witam. Jestem również zainteresowana tym zabiegiem i zdziwiłam się ceną za zabieg u Pani gdyż wszędzie gdzie pytałam to było w granicach 13 tysięcy. Czym to uwarunkowane jest? Pozdrawiam
Odpowiedz
Jolu, w cenie każdego zabiegu są na pewno zawarte koszty materiałów, urządzeń, opieki pooperacyjnej, ubezpieczenia. W Polsce też możesz znaleźć lekarzy oferujących powiększanie piersi za 8 tys. PLN. W Niemczech ceny są natomiast dużo wyższe. Warto się dowiedzieć od innych pacjentek, w jakich warunkach spędzały czas po zabiegu. Czy za niższą cenę miały zapewniony komfort i prywatność. Czy lekarz operujący był na każde zawołanie. Dopóki nic się nie dzieje, człowiek często nie docenia, jak ważne są to elementy rekonwalescencji. I na szczęście każdy może sobie wybrać, co jest dla niego priorytetem - doświadczenie lekarza, osobiste sympatie, odległość od miejsca zamieszkania, cena, komfort i wysoki standard itd. Fajnie byłoby, gdyby się na ten temat wypowiedzieli sami lekarze. Pozdrawiam. Zuza<br />
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Laserowa epilacja

Zabiegi tego typu robiłam od lat w różnych gabinetach kosmetycznych z takim raczej średnim skutkiem i myślałam że tak musi byc i tak już zostanie . Od koleżanki dowiedziałam się o Viva Dermie i epilacji laserowej i zdecydowałam się na ten zabieg...

Czytaj więcej
Polecam

świetne miejsce, jakość usług na wysokim poziomie, niezależnie, czy to prosty zabieg, czy bardziej zaawansowany. Ja byłam u nich na depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Wszystko bardzo dokładnie wykonane, bez bólu. Na wielki plus...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

MUDr. Libor Polák
5 (54) · Ostrava
Medycyny estetycznej