Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

27 cze 2018 · Zaktualizowano: 13 maj 2019

Opieka na medal - powiększanie piersi Jaworzno

Warto

O lekarzu

4 ośrodki w Małopolskie, Śląskie...
Ocena:
Opieka na medal - powiększanie piersi Jaworzno
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem ponad tydzień po zabiegu powiększenia piersi u dr.Sandelewskiego. Człowiek godny polecenia o złotym sercu. Wszystko wytłumaczy, rozwieje obawy i chętnie odpowiada na pytania. Towarzyszący uśmiech na twarzy doktora i jego spokój ma działanie lepsze niż niejeden lek przeciwbólowy ;) Po zabiegu doktor często zagląda do pacjentek by sprawdzić jak się czują. Opieka na medal. Pomimo dużej ilości kilometrów jaka dzieli mnie od kliniki Pan doktor jest ciągle dostępny pod tel. i bez problemu odpowiada na wszystkie pytania. Polecam dr Sandelewskiego za wspaniałe wykonanie zabiegu i bezbolesny czas rekonwalescencji oraz za efekt pięknie dobranych piersi. ;)

25

Komentarzy (25)

A ile cie to kosztowalo
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Mały biust - duży problem

Witam od najmłodszych lat byłam przedmiotem kpin rówieśników , ze względu na mały biust , i chyba mogę stwierdzić że odbiło się to na mojej psychice, dlatego od 3-4 lat zamyślam nad zabiegiem powiększenia piersi, tylko skąd będę wiedziała czy...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.